REKLAMA

Śmierć rowerzysty i sporo kolizji. Weekend w Płocku i powiecie

REKLAMA

Dwa wypadki drogowe, dwadzieścia osiem kolizji – dziewiętnaście w Płocku i dziewięć na terenie powiatu, do tego sześciu zatrzymanych nietrzeźwych kierowców i dwadzieścia cztery osoby doprowadzone do izby wytrzeźwień – tak wygląda drugi październikowy weekend w raporcie policyjnym.

PowiązaneTematy

O pierwszym ze wspomnianych wypadków już informowaliśmy – przeczytacie o nim w linku poniżej.

[button link=”http://petronews.pl/czolowe-zderzenie-ranne-trzy-osoby/” target=”new” color=”default”]Czołowe zderzenie. Ranne trzy osoby[/button]

Drugi wypadek miał miejsce w niedzielę, 11 października, w miejscowości Nowe Gulczewo (gm. Słupno). Wysłani na miejsce wypadku policjanci wstępnie ustalili, że kierowca opla uderzył w rowerzystę, którego jednoślad nie posiadał oświetlenia. Kierujący rowerem zginął na miejscu.

Miniony weekend to także sześć zdarzeń kryminalnych.

Między 7 a 10 października w miejscowości Leszczyn Księży (gm. Bielsk), doszło do kradzieży przyczepy samochodowej o wartości około 2000 zł.Natomiast w nocy z 9 na 10 października, również na terenie powiatu płockiego, miały miejsce dwa kolejne zdarzenia. W Goślicach (gm. Bielsk), włamano się do wiatraka na terenie budowy elektrowni wiatrowej, skąd skradziono przewody elektryczne o wartości około 19000 zł. Natomiast w Wyszogrodzie włamano się do samochodu marki mercedes i dokonano kradzieży jego akcesoriów. W tym przypadku łączną wartość strat wyceniono na około 3000 zł.

W ostatni weekend również w Płocku miały miejsce trzy zdarzenia kryminalne. Do każdego z nich doszło w sobotę, 10 października.

Na ul. Kazimierza Wielkiego usiłowano dokonać rozboju. Dwóch nieznanych sprawców, używając siły fizycznej próbowało ukraść pokrzywdzonemu plecak. Do kradzieży jednak nie doszło – pokrzywdzonemu udało się uciec. Doznał on obrażeń ciała w postaci otarć naskórka nosa, łuku brwiowego oraz zasinienia nosa.

Z kolei na Trasie Popiełuszki, w jednym z marketów budowlanych, kradzieży narzędzi o wartości 648,50 zł dokonał obywatel Łotwy, który jednak został zatrzymany przez ochronę.

Do ostatniego zdarzenia doszło przy Pl. Teatralnym. Kobieta, prawdopodobnie narodowości romskiej, podczas dokonywanej wróżby ukradła pokrzywdzonemu pieniądze w kwocie ponad 1000 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU