Śmierć kierowcy motoroweru. Weekend na drogach

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W przedostatni weekend sierpnia w Płocku oraz na terenie powiatu odnotowano jeden, niestety śmiertelny, wypadek drogowy, dwanaście kolizji oraz trzy włamania i kradzieże. Ponadto, zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę, który posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

– W weekend miał miejsce jeden wypadek drogowy. Doszło do niego na terenie wsi Mąkolin (gmina Bodzanów) – powiedział sierż. szt. płockiej policji Jarosław Ostrowski. – Dodatkowo, wystąpiło dwanaście kolizji, osiem w Płocku i cztery w powiecie – dodał. – Na terenie wsi Miszewko-Stefany (gm. Słupno), zatrzymano również jednego nietrzeźwego kierowcę, który miał nałożony zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci łącznie podjęli 165 interwencji, w wyniku których 23 nietrzeźwe osoby trafiły do izby wytrzeźwień – podsumował przedstawiciel płockiej policji.

Tragiczny w skutkach okazał się być weekendowy wypadek w Mąkolinie, w którym kierowca motoroweru stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu. Więcej szczęścia miał jadący z nim pasażer, który z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Płocku.

W czwarty weekend sierpnia nie zabrakło także włamań i kradzieży, w tym:

  • włamanie do piwnic budynków zlokalizowanych przy ul. Bielskiej w Płocku i kradzież narzędzi o szacowanej wartości około 1400 złotych,
  • włamanie do samochodu zaparkowanego przy Pl. Dąbrowskiego w Płocku i kradzież dokumentów oraz pieniędzy w kwocie 4300 złotych,
  • kradzież roweru wartego 1000 złotych w Łącku przy ul. Płockiej.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji