REKLAMA

Smaczna Jesień w Atrium Mosty

REKLAMA

Początek jesieni nie musi nastrajać nostalgicznie. Atrium Mosty wita nową porę roku z energią i… ze smakiem, zapraszając wszystkich miłośników kuchni, w każdym jej wydaniu, do udziału w akcji „Smaczna Jesień”, w dniach 15-20 października br. Do zdobycia – wyjątkowe nagrody kuchenne.

Miniony miesiąc upłynął w płockim centrum handlowym pod znakiem niecodziennych wydarzeń z dobrą kuchnią w roli głównej. Na gastronomicznej mapie Płocka, za sprawą Atrium Mosty, pojawiły się nowe, klimatyczne miejsca, gdzie można nie tylko smacznie zjeść, ale i przyjemnie spędzić czas.

PowiązaneTematy

W połowie września rozpoczęło działalność bistro Meet & Fit – Slow Food, pierwszy w Płocku lokal ogólnopolskiej sieci punktów gastronomicznych, w którego menu wiodącą pozycję zajmują burgery, a także śródziemnomorska restauracja La Trattoria, gdzie przy dużym biesiadnym stole lub kameralnym stoliku można spróbować makaronów, sałat czy pizzy. Obie lokalizacje, podobnie jak inne restauracje i punkty gastronomiczne oraz usługowe w Atrium Mosty (Erbil Kebab, Pizza Dominium, Rodzinne Centrum Rozrywki Wesoła Ciuchcia, Zdrofit, Tor kartingowy Le Mans, myjnia parowa Eco Czyścioszek) czynne są przez cały tydzień, również w niedziele, w które obowiązuje zakaz handlu.

„Smaczna Jesień” to kolejne wydarzenie w kulinarnym kalendarzu Atrium Mosty. Biorąc udział w akcji, można zdobyć atrakcyjne gadżety kuchenne.

Wystarczy w dniach 15-20 października br. zrobić zakupy w sklepach Atrium Mosty i okazać paragon w punkcie obsługi klienta. Za zakupy o wartości min. 50 zł do 99,99 zł nagrodą jest zestaw do pieczenia. Zakupy od 100 zł do 149,99 zł premiowane są zestawem do krojenia pizzy, a za zakupy powyżej 150 zł klienci otrzymają zestaw eleganckich, mocowanych na magnes pojemników na przyprawy.– Akcją „Smaczna Jesień” chcemy wspólnie z naszymi klientami pozytywnie przywitać nowy sezon. Atrium Mosty to nie tylko oryginalne miejsca z klimatem i dobrą kuchnią. To również wydarzenia, w których kuchnia odgrywa kluczową rolę, jak cykliczny festiwal food trucków czy właśnie „Smaczna Jesień”. Akcją tą kontynuujemy nasze aktywności w dziedzinie kulinariów. Przy okazji zakupów zachęcamy wszystkich lubiących jeść, gotować, przyrządzać, piec i smakować do wspólnej zabawy, która pozwoli uzupełnić kuchnie naszych klientów wysokiej jakości akcesoriami – mówi Magdalena Chęcielewska, zastępca dyrektora Atrium Mosty.

Szczegółowe informacje na temat akcji oraz oferty Atrium Mosty można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-mosty.pl.

[artykuł sponsorowany]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU