REKLAMA

Skoda pędziła 120 km/h w terenie zabudowanym

REKLAMA

W ostatniej dobie płoccy policjanci interweniowali przy jednym wypadku, zatrzymali pędzącego z dużą prędkością kierowcę i dostali zgłoszenie o włamaniu do kabiny koparki.

24 lipca policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zatrzymali kierowcę, który jechał w terenie zabudowanym w miejscowości Stary Duninów z prędkością blisko 120 km/h. 37-latkowi kierującemu skodą nie tylko wystawiono mandat, ale również zatrzymano prawo jazdy.

Płoccy policjanci w środę zatrzymali na terenie gminy Mała Wieś jednego pijanego kierowcę. Mężczyzna dodatkowo miał zakaz prowadzenia pojazdów. Tego dnia policjanci odnotowali w sumie 10 kolizji, do wszystkich doszło na terenie Płocka.

24 lipca miał miejsce wypadek na drodze krajowej nr 62 w Wyszogrodzie. Tuż po godzinie 16 zderzyły się tam ze sobą dwa samochody osobowe.

– Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący peugeotem nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w tył drugiego pojazdu marki peugeot. W wyniku zderzenia kierujący pojazdami oraz pasażerowie aut przewiezieni zostali z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu do szpitala – informuje Oficer Prasowy KMP w Płocku mł. asp. Marta Lewandowska.Funkcjonariuszom zgłoszono wczoraj włamanie do kabiny koparki, do którego doszło 23 lipca w miejscowości Stare Draganie (gm. Stara Biała). Z koparki skradziono paliwo, akumulatory i inne przedmioty o łącznej wartości 3250 zł.

Cztery osoby poszkodowane w wypadku w Wyszogrodzie

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU