REKLAMA

Sklep Mili w Płocku w nowym wydaniu

REKLAMA

Sieć Mila otworzyła kolejny sklep w nowym formacie. Zmodernizowana placówka handlowa market-Detal z logo Mila, została zlokalizowana w Płocku przy ulicy Wyszogrodzkiej 163. W obiekcie zmieniło się stoisko alkoholowe, lada mięsna i wędliniarska oraz stoisko piekarniczo-cukiernicze. To już trzecia odnowiona placówka handlowa, należąca do sieci Mila.

W sklepie w Płocku wprowadzone zostało stoisko piekarniczo-cukiernicze. Klienci mogą tam kupić pieczywo wypiekane na miejscu ze świeżego, niemrożonego ciasta, pieczywo regionalne, ciasta i inne wyroby cukiernicze. Słodkie „luzy”, ciasta oraz cukierki, zostaną umieszczone w specjalnie zaprojektowanym do tego regale w którym prezentują się nadzwyczaj smakowicie.

Zostało również odmienione stoisko alkoholowe, które stało się w 100% samoobsługowe – klient samodzielnie może sięgnąć po produkty, które chce zakupić. Odnowiona została również lada z mięsem i wędlinami oraz stoiska kasowe.

22 września br., w Płocku przy ulicy Wyszogrodzkiej 163 została otworzona kolejna placówka handlowa w nowym formacie. Z okazji ponownego otwarcia odmienionego sklepu, zostały przygotowane specjalne działania marketingowe m.in.: promocja odnowionego sklepu z wykorzystaniem kampanii automobilowej, ulotki, a także liczne degustacje przygotowywane z produktów, które sprzedawane są w sieci. Klienci odwiedzający sklep w dniu otwarcia mogli przekonać się o wyjątkowej świeżości i wyśmienitym smaku m.in. pieczywa, warzyw oraz wędlin. Specjalnie w tym dniu dla najmłodszych przed sklepem powstał plac zabaw oraz można było wziąć udział w warsztatach, takich jak np. przygotowywanie świeczek zapachowych czy mydełek oraz skorzystać z malowania twarzy. Ponadto, dla klientów zorganizowany został poczęstunek w formie hot-dogów oraz grillowanych kiełbasek na zewnątrz sklepu.Supermarkety Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem. Charakteryzuje nas miła obsługa oraz wyjątkowe promocje. Głównym celem strategii asortymentowej jest realizacja wszystkich potrzeb klienta w codziennych zakupach, tak aby znalazł wszystko to, czego potrzebuje w jednym miejscu. W sieci Mila, dostępnych jest 6000 artykułów, z których gro, to oferta artykułów świeżych.

Więcej informacji na temat sieci supermarketów Mila, można znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. lucjusz says:

    Sklep w nowym wydaniu a ludzie za……lają za najniższą krajową bo właściciele się bawią. Ludzie nie róbcie tam zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU