Siłownia i szachy w zimowej aurze. Wkrótce otwarcie? [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zgodnie z planem, tydzień został do zakończenia prac przy Orlen Arenie, gdzie powstaje siłownia na świeżym powietrzu, sprzęt do street workoutu i stoliki szachowe. 

Inwestycja przeprowadzana jest planowo, choć istnieje małe ryzyko, że początek grudnia nie będzie jednocześnie momentem otwarcia nowego miejsca dla pasjonatów ćwiczeń na świeżym powietrzu. Dzisiaj zakończono montowanie sprzętu i elementów małej architektury, zostało właściwie tylko wyłożenie bezpiecznej nawierzchni i uporządkowanie terenu. W tym jednak może przeszkodzić przymrozek, który uniemożliwia ułożenie nawierzchni. Jak się dowiedzieliśmy, tego typu nawierzchnia powinna być instalowana w czasie bezdeszczowej pogody, w temperaturze podłoża mieszczącej się w przedziale od + 5 do + 25 stopni Celsjusza.

Koszt tego etapu to 337 450 złotych, wykonuje go Firma Remontowo-Budowlana JAR-CEZ z Płocka. W pierwszej fazie pomysłu przewidywane zakończenie prac miało nastąpić w listopadzie. Po pierwszym przetargu, który nie wyłonił wykonawcy, termin wyznaczono na 1 grudnia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji