REKLAMA

Sielewski zostaje w Wiśle. Zawodnik dostał też nowe zadanie

REKLAMA

Bartłomiej Sielewski jest kolejnym przedstawicielem Wisły Płock, który podpisał nowy kontrakt z klubem. Doświadczony piłkarz zyskał nowe obowiązki.

35-letni Bartłomiej Sielewski to wychowanek Wisły Płock. Sezon 2019/2020 był dla Bartka dwunastym w niebiesko-biało-niebieskich barwach, w tym dziewiątym z rzędu. Popularny „Dino” barwy Nafciarzy reprezentuje nieprzerwanie od 23 czerwca 2011 roku, po tym, jak wrócił do Wisły z rocznego pobytu w Piaście Gliwice.

Oprócz podstawowych obowiązków Bartłomiej Sielewski będzie teraz miał także za zadanie wprowadzanie do kadry pierwszej drużyny młodych zawodników z drugiego zespołu oraz prowadzenie zajęć z utalentowaną młodzieżą z akademii. Piłkarz zostanie w Wiśle Płock przynajmniej na kolejny rok, ponieważ przedłużył umowę do 30 czerwca 2021 roku.Poza najdłuższym stażem w drużynie Sielewski może również pochwalić się największą liczbą występów w Wiśle Płock w XXI wieku (252). W tym czasie zdobył też 23 bramki. Rekord ilości występów pozostaje w rękach Dariusza Romuzgi, który ma ich na koncie 261.

Bartłomiej Sielewski fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU