Siedział pijany w samochodzie. “Nie wiem kto kierował, uciekł…”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policja w Radzanowie poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło na obwodnicy Płocka wyznaczonej dla pojazdów przewożących materiały niebezpieczne – na odcinku między miejscowościami Boryszewo i Brochocin (gm. Radzanowo). Samochód uderzył tam w drzewo, w środku siedział pijany mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w nocy z 23 na 24 czerwca br., około godziny 2 – 2.40, w miejscowości Brochocin.

– Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali pojazd marki Opel Astra, który zjechał z drogi do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W samochodzie siedział nietrzeźwy mężczyzna, który oświadczył, że nie wie co się stało, jednak to nie on kierował samochodem – dodaje rzecznik.

Jak tłumaczył nietrzeźwy mężczyzna, kierowca, którego on nie zna, uciekł z miejsca zdarzenia. W związku z tym zdarzeniem, policjanci prowadzą postępowanie w sprawie o przestępstwo z art. 178a§ 1 (kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym). Funkcjonariusze zwracają się do osób, które były świadkami zdarzenia, aby skontaktowały się z prowadzącym postępowanie: osobiście w Posterunku Policji w Radzanowie ul. Płocka 32, lub telefonicznie pod nr tel. 24 266-14-47; 24 266-14-48; 24 266-16-00; 24 266-16-01 i pod numerem tel. alarmowych 112 i 997.

Podziel się:

7 komentarzy

  1. Mój pierwszy komentarz, wyświetlił się dopiero po jakimś czasie. Nie rzucam oskarżeń, bo tam jest znak zapytania, nie stwierdzenie. Moim skromnym zdaniem to różnica. Miłego dnia :)

  2. Prawda jest pewnie taka ze naj….any kierowca uderza w drzewo,siada na miejsce pasazera i rznie glupka ze ktos prowadzil i go nie zna haha dobre!!!!

  3. Skoro pasazer byl pijany i mozliwe ze kierowca tez bo zwial to pasazer jest karany za to ze wsiadl z pijanym kierowca!!! Prawda czy falsz??? Jak to jest z naszym prawem???

  4. Ale ten zarzut jest postawiony “kierowcy” który uciekł czy “pasażerowi” ? 😂😂
    A tak poważnie, jeśli policja tego nie ogarnie to znaczy, że mamy kraj bezprawia i każdy może najebany jeździć autem a później nie pamiętać kto kierował…

  5. A z jakiej racji policjanci prowadzą postępowanie w sprawie o przestępstwo z art. 178a§ 1 (kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym)???? Skąd mają pewność że kierujący był pod wpływem alkoholu?

      • Jaki komentarz Panu się nie pojawił czy zniknął? Nie mamy żadnego Pana komentarza w spamie czy w koszu – to raz. Dwa – oskarża nas pan o działania których nie wykonujemy. Proponuję najpierw wyjaśnić z nami a potem rzucać oskarżenia.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji