REKLAMA

Serbski obrońca wszedł do Wisły Płock

REKLAMA

Milan Obradović został nowym obrońcą w Wiśle Płock. Zawodnik grał wcześniej w serbskiej ekstraklasie.

Klub Wisły Płock informuje, że po pozytywnym przejściu testów medycznych, serbski obrońca Milan Obradović podpisał trzyletni kontrakt z płockim zespołem. Umowa ma obowiązywać do 30 czerwca 2023. W dokumencie zawarto zapis, umożliwiający przedłużenie współpracy o kolejny rok.

21-letni Milan Obrodović (ur. 27 grudnia 1999 roku) to mierzący 189 cm wzrostu wychowanek FK Kopaonik, który ostatnio występował w FK Napredak Kruševac. W barwach tego klubu zadebiutował w serbskiej ekstraklasie i do tej pory zagrał w 32 ligowych spotkaniach. W sezonie 2020/2021 ma na swoim koncie jeden występ, ale już w poprzednich rozgrywkach na boisku pojawiał się w sumie 20 razy (1 298 minut).– Środkowy obrońca z Serbii w Płocku przebywał przez kilka ostatnich dni. Obejrzał mecz z Wartą Poznań, a następnie przeszedł szereg niezbędnych badań medycznych przed finalizacją transferu. W piątek w siedzibie klubu doszło natomiast do podpisania stosownych dokumentów, a chwilę wcześniej nowy stoper miał okazję nieco zwiedzić nasze miasto, płocką starówkę, Wzgórze Tumskie czy pasaż im. znanego w świecie, serbskiego językoznawcy Vuka Karadzicia. Teraz Obradović bez żadnych przeszkód będzie mógł już dołączyć do drużyny Radosława Sobolewskiego – relacjonuje Michał Łada, rzecznik prasowy Wisły Płock.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. obiektywny says:

    Wejść to można do Biedronki po piwo… Jeśli ktoś się nie zna na sporcie, a nie chce ośmieszyć takim tytułem jak powyżej, to rozwiązanie jest proste – daje się komunikat klubu i nie podpisuje imieniem i nazwiskiem.

  2. hahaha says:

    Wszedł ? Kuedy wyjdzie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU