Seniorów wspomnień czar…

ADVERTISEMENT

Jakie możliwości poznania pracy płockiego koncernu mają studenci? O czym rozmawiano podczas narady BPP? I jaką atrakcję zapewnił ORLEN seniorom? O tym w najnowszym wydaniu Studia Grupy ORLEN.

Studenci w ORLENIE
PKN ORLEN odwiedzili studenci z kierunku technologia chemiczna Politechniki Warszawskiej. Spotkanie było okazją do przybliżenia funkcjonowania Zakładu Produkcyjnego, studenci zobaczyli też go z bliska i zapoznali się z możliwością odbywania praktyk i staży w koncernie. Spotkanie odbyło się w ramach Europejskich Dni 2019.

Dobre praktyki BHP
Służby odpowiadające za bezpieczeństwo i higienę pracy zorganizowały w Płocku Naradę Bezpieczeństwa Grupy ORLEN. W sumie w spotkaniu wzięło udział około 70 osób, odpowiadających za ten obszar w samym ORLENIE i spółkach z grupy kapitałowej.

PowiązaneTematy

Wspomnień czar
„Wspomnień czar” to tytuł koncertu, którym PKN ORLEN zainaugurował drugi sezon spotkań płockich seniorów ze sztuką teatralną w ramach projektu ORLEN dla Płocka – Kultura z pasją. Tym razem jednak nie słowo mówione padało ze sceny Spółdzielczego Domu Kultury, prym wiodła bowiem polska muzyka. Beata Duczman wprowadziła słuchaczy w świat największych przebojów Anny Jantar, a przebojów Zbigniewa Wodeckiego seniorzy wysłuchali w interpretacji Stanisława Witomskiego.

Juniorzy ORLEN Wisły Płock mistrzem!
Droga po złoto dla juniorów ORLEN Wisły Płock wiodła przez Kwidzyń. Tam właśnie został rozegrany finał Mistrzostw Polski. W półfinale turnieju płocczanie pokonali gospodarzy, a finał wygrali jedną bramką z legnicką siódemką.