REKLAMA

Senior potracił seniorkę na pasach

REKLAMA

W miniony weekend policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku interweniowali przy dwóch wypadkach. Senior potrącił seniorkę na pasach, a w Chylinie doszło do wypadku w trakcie wyprzedzania.

7 lutego w Płocku na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Gradowskiego miał miejsce wypadek. Senior potrącił seniorkę przechodzącą po pasach. Do zdarzenia doszło o godzinie 14.35.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 71-letni kierujący samochodem marki Peugeot potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych 72-letnią płocczankę – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

O drugim wypadku, do którego doszło 8 lutego o godzinie 10.35 w Chylinie (gmina Mała Wieś) na DK-62, już informowaliśmy. Jak wyjaśnia płocka policja, wypadek miał miejsce podczas manewru wyprzedzania.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca peugeotem podczas wyprzedzania kolumny pojazdów, zderzyła się na skrzyżowaniu z kierującą oplem, która skręcała w lewo – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska.

Do szpitala z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu przewiezione zostały obydwie kierujące pojazdami.Wypadek na DK62. Dwie osoby przewiezione do szpitala [FILM, ZDJĘCIA]

W weekend policjanci zatrzymali również jednego pijanego kierowcę. Podróż mężczyzny funkcjonariusze zakończyli w miejscowości Brochocinek (gmina Radzanowo). W ostatnich dniach odnotowano także 23 kolizje, z czego 13 na terenie Płocka.

Kradzieże

7 lutego na Komendę Miejską Policji w Płocku zgłoszono włamanie do mieszkania przy ul. Powstańców Styczniowych. Z lokalu skradziono pieniądze i biżuterię o wartości około 9 tys. zł.

Tego samego dnia płockim policjantom zgłoszono kradzież samochodu zaparkowanego przy al. Armii Krajowej. Z niestrzeżonego parkingu zostało ukradzione auto mazda CX3. Wartość strat oszacowano na 75 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU