REKLAMA

Sekundy od śmierci na zakręcie… [FILM]

REKLAMA

W środę napisał do nas czytelnik, proponując opisanie zdarzenia, ujętego na filmiku zamieszczonym na grupie FB. Wyjątkowo bezmyślny kierowca wyprzedzał na zakręcie, na linii ciągłej, omal nie doprowadzając do zderzenia czołowego…

– Może warto zrobić artykuł o gościu, który prawie pozabijał ludzi na zakręcie? – napisał do nas czytelnik, podając link do filmu zamieszczonego na grupie FB.

Widać na nim, jak na trasie Bielsk – Płock najpierw wyprzedza kierowca BMW, a tuż za nim jedzie Audi, które w bardzo niebezpieczny sposób wyprzedza na zakręcie i omal nie zderza się z seicento.Skontaktowaliśmy się z autorem nagrania. Jak się okazało, do tego zdarzenia doszło 24 czerwca nieco po godzinie 20.

– Mam nadzieję, że kierowca audi obejrzy to nagranie i następnym razem zastanowi się nad tym, co robi – powiedział nam autor nagrania. Przyłączamy się do tego apelu – brawura na drodze bardzo często kończy się tragedią, a w tym przypadku kierowca seicento nie miałby wielkich szans na przeżycie…

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 10

 1. nick says:

  Panie Miejscowy . Cosik słabo z topografii. Chyba ze Orlen ( kominy widoczne są po prawej stronie ) przenieśli w okolice Gilina . Tylko nie wiem czy prezes Obajtek wie o nowej lokalizacji …?

 2. Płocczanin says:

  Droga gazeto, czy film trafił na policję i czy policja podjęła jakieś działania w tej sprawie ?
  Bo nie ukrywam, że pokazywanie tego w internecie nie zatrzyma takich przygłupów a tylko odebranie prawa jazdy.

 3. Czeslaw says:

  Bo on sprawdzał paliwo z orlenu

 4. kolo says:

  Ten film powiem być jak najszybciej przesłany na Policje. Niech jak najszybciej reagują zanim ten debil kogoś zabije!!!!!!!

 5. xxx says:

  Każdy robi jak chce tylko najgorsze jest to że z czyjejs glupoty gina niewinne osoby

 6. Anonim says:

  No to panowie władza, do roboty. Po numerach dojść do debila, potem odtworzyć mu film, no i zatrzymać prawko plus wniosek do sądu. Tylko, czy władzy będzie się chciało?

 7. Anonim says:

  Od razu poznałam, że to Tchórz. Niebezpieczne sytuacje zdarzają się tam kilka razy dziennie, kierowcy pędzą jak oszalali bez żadnego zastanowienia. Do miejscowości prowadzi droga kolo przystanku. Skręcając tam, jadąc od Płocka notorycznie zdarzają się sytuacje, że kolejne samochody się zatrzymują, a wariaci wyskakujący zza zakrętu zaczynają wyprzedzać całą kolumnę. Wystarczy chwila nieuwagi i prawidłowo skręcając mamy wypadek. Są tam znaki, ale mało kto zwraca na nie uwagę. Może ktoś się zastanowi, co robi po tym wpisie, ale szczerze mówiąc wątpię.

  • Miejscowy says:

   Jaki Tchórz? Przecież to jest między bielskiem a ciachcinem. Na tchórz to jeszcze z dobre 10km dalej

  • Miejscowy says:

   Szybciej piszę niż myślę xD Masz rację, Tchórz

 8. Sebixy BMW says:

  Polakom za kierownicą o przestają funkcjonować mózgi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU