REKLAMA

Sebastian potrzebuje pomocy – trwa zbiórka na kamizelkę, która pozwoli mu oddychać

REKLAMA

Mieszkaniec Płocka, Sebastian Dąbrowski cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę lekooporną. Jego płuca nie mają sił, by oddychać i potrzebuje specjalnej kamizelki, żeby żyć. Zbiórka na urządzenie trwa do końca stycznia.

Od dzieciństwa upośledzony za sprawą infekcji wirusem HSV 20-latek z Płocka potrzebuje pomocy. Płuca Sebastiana Dąbrowskiego nie dają sobie rady z utrzymywaniem oddechu chłopaka.

PowiązaneTematy

– Płuca synka są niewydolne. Stale łapie infekcje, a każdą kolejną przechodzi coraz gorzej. Syn ma duże problemy z odkrztuszaniem, jego mięśnie są bardzo słabe. Boję się, że zachłyśnie się wydzieliną… Zmęczony wysiłkiem, jest osłabiony, przez co bardzo łatwo mu zachorować znowu… To błędne koło. Bardzo się o niego martwię, bo jest z nim coraz gorzej. Każde zapalenie płuc może być dla Sebastiana tym ostatnim – mówi mama potrzebującego pomocy 20-latka.

Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka na urządzenie, które pozwoli Sebastianowi oddychać. Ostatnim ratunkiem dla chłopaka jest zakup kamizelki drenażowej. To urządzenie medyczne, które dzięki drganiom oczyszcza drogi oddechowe. W ten sposób 20-latek pozbędzie się zalegającej w płucach wydzieliny.Do tej pory udało się zebrać niecałą połowę potrzebnej kwoty, a zbiórka kończy się 28 stycznia 2020 roku. Ocalić życie Sebastiana można, wpłacając pieniądze na profilu zbiórki.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU