Saperska również do remontu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Cykl prac na płockich drogach trwa i ma się dobrze. Do przebudowy skrzyżowań na Podolszycach i Jachowicza doszła również ulica Saperska. Jej przebudowa rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Prace na ul. Saperskiej będą przebiegały na odcinku między ul. Maneżową i Powstańców Styczniowych. Wykonawca przejmie plac budowy 22 maja, termin zakończenia realizacji inwestycji zaplanowano na 20 sierpnia br. Wyłącznym  inwestorem jest Gmina-Miasto Płock, koszt inwestycji to blisko 738 tysięcy zł brutto. Wykonawcą jest wyłoniona w przetargu firma Hydropol z Gostynina, projekt przygotowała firma MBZ Andler, Tomczak.

Za realizację zadania odpowiada Wydział Inwestycji i Remontów UMP. Obecnie ulica ma nawierzchnię z płyt betonowych. Do końca sierpnia na ul. Saperskiej powstanie kanalizacja deszczowa, sanitarna i sieć wodociągowa wraz z przyłączami, a także nowa asfaltowa nawierzchnia jezdni i chodniki z kostki brukowej. W ramach prac powstanie także oświetlenie uliczne. Wykonawca udzieli 36-miesięcznej gwarancji.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji