W poniedziałek wczesnym popołudniem na Trasie ks. J. Popiełuszki w Płocku doszło do wypadku. Według relacji uczestników zdarzenia, kierowca hondy specjalnie spowodował zderzenie z autem, którym jechała kobieta z malutkim dzieckiem.
23 grudnia około godziny 14.30 na Trasie ks. J. Popiełuszki w Płocku doszło do wypadku. Rodzina poszkodowanej poszukuje świadków tego zdarzenia.
– Młody kierowca bordowej Hondy na WGS wyprzedził i zahamował gwałtownie przed autem mojej siostry, bo ta widocznie jechała za wolno. Rozbili się z 1,5 rocznym dzieckiem o bandy na moście. Może ktoś jechał, a ma rejestrator i nagrał zdarzenie. Potrzebuje nr rejestracyjny auta. Nagroda za pomoc! Proszę udostępniać – pisze pan Sebastian.



![Trzy osoby w szpitalu i zablokowana DK 60 po zderzeniu [AKTUALIZACJA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/07/wypadek-Mokrzyk-KMP-w-Plocku-lipiec-2026-1-120x86.jpg)



![Trzy osoby w szpitalu i zablokowana DK 60 po zderzeniu [AKTUALIZACJA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/07/wypadek-Mokrzyk-KMP-w-Plocku-lipiec-2026-1-360x180.jpg)















![Autorytet czy kolega? Uczniowie szczerze o nauczycielach [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/06/staszic_nauczyciele-360x180.jpeg)






![Jakie propozycje książkowe na wakacje? [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/06/ksiazki-360x180.jpeg)













