REKLAMA

Samochód wpadł na drzewo. Uwaga na śliskie drogi!

REKLAMA

Ochotnicza Straż Pożarna w Sikorzu ostrzega przed trudnymi warunkami na drogach. Wczesnym popołudniem w Sikorzu kierowca samochodu osobowego stracił panowanie na pojazdem i zderzył się z drzewem.

W sobotę, 26 stycznia po godzinie 14 w Sikorzu (gm. Brudzeń Duży), na drodze powiatowej, samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

– Na miejscu czynności prowadził patrol policji. Osoba poszkodowana ewakuowała się z pojazdu przed przybyciem służb ratunkowych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora z pojazdu oraz kierowaniu ruchem na drodze – wyjaśniają strażacy z OSP Sikórz.

W akcji wzięły udział dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Płocku JRG nr 1, jeden zastęp OSP Sikórz, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.



PowiązaneTematy

Jak ostrzegają strażacy, warunki na drogach nie są najlepsze, dlatego apelują o rozważną jazdę oraz zdjęcie nogi z gazu.

Otrzymaliśmy również informację, że w sobotę po południu na Maszewie doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego droga jest zablokowana.