REKLAMA

Samochód wbił się w drzewo. Jedna osoba poszkodowana

REKLAMA

W niedzielne przedpołudnie doszło do wypadku na drodze krajowej nr 559 w Brudzeniu Dużym. Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

12 listopada około godziny 11.30 strażacy z OSP KSRG Sikórz interweniowali przy wypadku na drodze wojewódzkiej nr 559, w miejscowości Brudzeń Duży.

PowiązaneTematy

– Do zdarzenia udaliśmy się jednym zastępem. Po dojeździe na miejsce zdarzenia, zastaliśmy samochód osobowy opel corsa, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu była już policja z Posterunku w Brudzeniu Dużym oraz karetka pogotowia. Osoby poszkodowane ewakuowały się z pojazdu przed przybyciem służb ratunkowych. Następnie dotarły na miejsce dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z JRG 1 w Płocku – wyjaśniają strażacy.

Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, strażacy odłączyli akumulator z rozbitego pojazdu, kierowali również ruchem. Po zbadaniu poszkodowanych okazało się, że jedna osoba musi zostać zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Marcina Kacprzaka w Płocku. Samochód był tak zniszczony, że zabrać musiała go laweta.