REKLAMA

Samochód w rowie. Wpadł po poślizgu

REKLAMA

Poślizg był przyczyną zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie w gminie Słubice. Kierująca wpadła w poślizg, w wyniku czego samochód znalazł się w przydrożnym rowie.

W piątek, 15 grudnia po godzinie 14 w miejscowości Grzybów (gmina Słubice) samochód osobowy wpadł do przydrożnego rowu.

– Ze zgłoszenia wynikało, że w pojeździe uwięziona jest osoba – informują strażacy z OSP KSRG Słubice. – Na miejscu zastaliśmy samochód osobowy marki Opel, który znajdował się w przydrożnym rowie. Na miejscu znajdował się również Zespół Ratownictwa Medycznego ze stacji w Iłowie. Po rozpoznaniu sytuacji okazało się, iż pojazdem podróżowały dwie osoby, które znajdowały się już poza pojazdem – wyjaśniają.

Ponieważ samochód wyposażony był w instalację gazową, strażacy odłączyli akumulator i zakręcili zawór zbiornika z gazem. Zabezpieczyli też miejsce zdarzenia, a na drodze wprowadzony został ruch wahadłowy. Na miejsce dotarły również dwa zastępy z JRG nr 2 w Płocku oraz załoga policji z KP w Gąbinie.Jak się okazało, kierująca pojazdem, wykonując manewr skrętu, wpadła prawdopodobnie w delikatny poślizg i ominęła mostek prowadzący do posesji, tym samym lądując w rowie. – Szczęśliwie, po przeprowadzonych przez ratowników medycznych badaniach okazało się, iż żadna z osób podróżujących pojazdem nie została poszkodowana. Skończyło się na strachu i uszkodzonym pojeździe – relacjonują strażacy z OSP KSRG Sikórz.

Strażacy ostrzegają, że chociaż kalendarzowa zima jeszcze się nie zaczęła, to, mimo kilku lżejszych zim w poprzednich latach, nikogo nie może dziwić śnieg i ujemne temperatury w grudniu. Warto pamiętać o niekorzystnych warunkach na drodze i zachowaniu szczególnej ostrożności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. vincent says:

    Szczególna ostrożność i dobre zimówki- to się liczy, mamy teraz tyle udogodnień, że możemy zamówić je nawet przez internet i ja tak właśnie robię na sprawdzonej stronce- logistyka opon

  2. Krzysztof says:

    Witam, mam pytanie po co do lekkiej kolizji ktoś dysponuje 3 /słownie; trzy/ zespoły straży pożarnej ? Jak zaobserwowałem zdarza się to często – wynika to z tego aby to był standard.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU