REKLAMA

Są już pierwsze aukcje WOŚP. Co do wygrania?

REKLAMA

W tym roku 14 stycznia odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Płocku zapowiada się sporo atrakcji, są też już pierwsze aukcje.

Podczas płockiego finały WOŚP, wolontariusze pokażą się we wszystkich galeriach handlowych, w których odbędą się koncerty, pokazy, konkursy i prezentacje. Główny sztab ponownie będzie się mieścił w Orlen Arenie, gdzie, oprócz koncertów, organizatorzy przygotowują strefę dla najmłodszych i wiele stoisk.

Swój udział w atrakcjach potwierdzili już specjaliści udzielający porad żywieniowych, bioenergoterapeuci, salony urody, Płocka Grupa Fotograficzna czy… punkt świecowania uszu. Atrakcji będzie również driftująca „Motoorkiestra” z najlepszymi kierowcami na stadionie Wisły Płock i z możliwością wykupienia przejażdżki Drift Taxi (wystarczy minimum 50 zł wrzucone do puszki wolontariusza).Gwiazdą wieczoru podczas koncertu głównego będzie zespół „HURT”, który wystąpi tuż przed „Światełkiem do nieba”.

Rozpoczęły się również płockie aukcje WOŚP, w których do wylicytowania są m.in. markowa koszulka czy piłka nożna, płyta z autografem Katarzyny Groniec czy książka z autografem Leszka Balcerowicza „Odkrywając wolność”. Listę aukcji znajdziecie pod LINKIEM – pamiętajcie, że będą dodawane kolejne przedmioty.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. szwejk says:

    czekam, aż zjawi się jakiś debil i zgodnie z prawilną katolską łżeprawdą powie:
    NIe daję na Owsiaka! Nie daję złodziejowi!

  2. Michał says:

    Będzie bieg?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU