REKLAMA

Są już biletomaty stacjonarne. W dwóch miejscach

REKLAMA

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 23 grudnia Komunikacja Miejska w Płocku wprowadziła kolejne udogodnienia dla pasażerów – dwa biletomaty stacjonarne.

Pierwszy z biletomatów umieszczony został na przystanku Skarpa na ulicy Dobrzyńskiej w kierunku Płocka, drugi zaś znajduje się w Galerii Handlowej „Wisła”, przy wejściu od strony skrzyżowania ulic Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II.

PowiązaneTematy

Biletomaty stacjonarne to urządzenia, które umożliwiają zaopatrzenie się w bilety jednorazowe, czasowe (60 i 90-minutowe oraz 24 godzinne), a także okresowe, zapisane na Karcie Komunikacji Miejskiej, jak również pozwalają na samo sprawdzenie ważności swojej karty.Za zakupione w biletomatach stacjonarnych bilety można zapłacić monetami, banknotami lub kartą płatniczą (zarówno zbliżeniowo, jak i z kodem PIN), a urządzenie wyda resztę w monetach lub banknotach.

Dodatkowo, zamieszczony w bocznej ściance infokiosk pozwala na zapoznanie się z przepisami przewozowymi, a w przyszłości mają pojawić się w nim wiadomości z życia miasta.

Bilety papierowe zakupione w tych biletomatach wymagają skasowania niezwłocznie po wejściu do autobusu.

Wszelkie uwagi i spostrzeżenia, dotyczących funkcjonowania biletomatów stacjonarnych przekazujcie na adres kontakt@kmplock.eu lub telefonicznie pod numerem telefonu 24 367-51-48/49.