REKLAMA

S.O.S. dla problematycznej, wrażliwej skóry – do wygrania zabiegi!

REKLAMA

Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny, Salon Kosmetologii Cleopatra przygotował garść porad i konkurs, w którym do wygrania są dowolnie wybrane zabiegi dla Pani i Pana.

„Gabinet przyjazny wrażliwej skórze” oraz „Derma Frendly” to dwa projekty, certyfikaty wyróżniające Salon Kosmetologii Cleopatra. Szacuje się wg badań, że 80% problemów ze skórą fundujemy sobie na własne życzenie. Cery problematyczne na podłożu skóry wrażliwej, m.in. trądziki, trądzik różowaty, AZS, czyli atopowe zapalenie skóry, nadmierne wysuszenie, trwałe lub przemijające rumienie na twarzy, rozszerzone naczynka itp. – wymagają porady specjalisty. Pacjentów z wymagającymi skórami oraz niezdecydowanych, kadra doświadczonych kosmetologów zaprasza na bezpłatne konsultacje.

Cera wrażliwa wymaga szczególnej pielęgnacji. Współczesna kosmetologia jest przygotowana na rozwiązanie każdego problemu. Pamiętajmy, że nieumiejętne oczyszczanie cery, wykonywane w warunkach domowych, zamiast pomóc – szkodzi.

Końcówka zimy i wiosna to najlepszy okres na zdjęcie pierzynki, czyli poddanie skóry oczyszczeniom i peelingom. Jest to również najlepszy czas na zamykanie rozszerzonych naczyń, uodpornienie i wzmocnienie każdej skóry. Warto poddać się kuracji indywidualnej, obejmującej ok. 4-5 zabiegów co 6-10 dni. Taką kurację rewitalizacji skóry polecamy raz w roku. Dla podtrzymania efektów kuracji, zalecane są później pojedyncze zabiegi co 4-7 tygodni.

W Salonie Kosmetologii Cleopatra pacjenci mogą liczyć na pełną opiekę i doradztwo z pielęgnacji domowej.Anita Gołębiowska

– W naszym sklepie są sprawdzone, certyfikowane dermo kosmetyki do twarzy i ciała, cenionych i renomowanych firm z licznymi rabatami (Thalgo, Etre Belle, Arkana, Clarena, Swiss Medical, Gehwol i inne). Na życzenie pacjentów realizujemy indywidualne zamówienia. Natomiast po Kongresach Kosmetologii i Targach Kosmetycznych, klienci zawsze mogą liczyć na nowości oraz Hot Newsy – mówi Anita Gołębiowska.

KONKURS

Z okazji Dnia Kobiet (8 marca) oraz Dnia Mężczyzny (9 marca) Salon Cleopatra przygotował specjalny konkurs, w którym należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest twój współczesny IDEAŁ KOBIETY, a jaki ideał MĘŻCZYZNY?

Nagrodą są 2 BONY o łącznej kwocie 400 zł na dowolne zabiegi z oferty Cleopatry. Odpowiedzi należy przesyłać na e-mail: salon@cleopatra-plock.pl do 15 marca br.

Salon Kosmetologii Cleopatra
Anita Gołębiowska
Płock, ul. Królewiecka 24A
www.cleopatra-plock.pl

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU