REKLAMA

Ryszard Kalisz na obiedzie i wśród kobiet [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Ryszard Kalisz, znany polityk, adwokat, były minister spraw wewnętrznych i administracji, a także były członek SLD był dzisiaj gościem posła Piotra Zgorzelskiego. Polityk gościł na obiedzie, wylicytowanym na aukcji WOŚP, odwiedził płocką starówkę, spotkał się również z paniami w filii nr 8 Książnicy Płockiej.

Poseł, który założył stowarzyszenie Dom Wszystkich Polska, współpracujące z Europą Plus, po obiedzie, będącym przedmiotem jednej z aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, spacerował po płockiej starówce. Tam złożył kwiaty przy tablicy upamiętniającej posłankę na Sejm RP Jolantę Szymanek-Deresz, która zginęła w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem w 2010 roku.

W biurze poselskim Piotra Zgorzelskiego odbyła się konferencja prasowa, po której Ryszard Kalisz spotkał się z płocczankami w filii nr 8 Książnicy Płockiej. Spotkanie miało znamienny tytuł „Ryszard i kobiety”, nawiązujący do książki autorstwa polityka.

Każda kobieta, niezależnie od posiadanego światopoglądu, chce wejść pod ramię mężczyzny, a każdy mężczyzna chce jej to ramię podać. I dotyczy to także najsilniejszych kobiet, które pełnią ważne funkcje społeczne i polityczne, chociaż one często nawet same przed sobą się do tego nie przyznają – Ryszard KaliszTak pisze Ryszard Kalisz w swojej książce, która jest spojrzeniem tego polityka na sprawy kobiet. Autor szczerze i otwarcie opowiada o płci pięknej, zagłębia rolę społeczną kobiety i tajniki jej duszy. Poznajemy m.in. kobiety, wśród których dorastał, z którymi pracował, ale również te, które w jakiś sposób wpłynęły na losy świata. To dowodzi, że znany i dość kontrowersyjny polityk nie ma problemu w obcowaniu z płcią przeciwną. Panie, obecne dzisiaj na spotkaniu mogły to potwierdzić.

Zwolennicy stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska mieli również okazję porozmawiać z Ryszardem Kaliszem w trakcie spotkania w Spółdzielczym Domu Kultury.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. poly says:

    Dziwnie z tym stowarzyszeniem. Kalisz to SLD, zawsze tak było i tylko z tym sie kojarzy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU