REKLAMA

Ruszył nabór na Audioriver Fashion Day 2014

REKLAMA

Organizatorzy festiwalu Audioriver ogłosili nabór na Audioriver Fashion Day 2014. Polscy projektanci mogą już zgłaszać chęć udziału w pierwszej edycji targów mody niezależnej. Fashion Day odbędzie się 26 lipca w Płocku – tuż przy głównym terenie największego polskiego wydarzenia z alternatywną elektroniką.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu stanie około 60 stoisk wystawców „modowych” oraz scena muzyczna, prezentująca lekkie plażowe brzmienia od downtempo po deep house. Chęć udziału w Audioriver Fashion Day może zgłosić każda firma i projektant poprzez formularz, znajdujący się na stronie internetowej Audioriver. Wyboru wystawców dokonają organizatorzy festiwalu oraz przedstawiciel patrona medialnego targów.

Organizatorzy zgłoszenia będą przyjmować do 30 kwietnia oraz do 16 maja. – Mocno zachęcamy do korzystania z pierwszego terminu, bo będziemy mieć więcej czasu na promocję wybranych marek – powiedział rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. – Korzyści z wystawienia się na Audioriver Fashion Day to nie tylko dotarcie do ponad 20-tysięcznej publiczności festiwalu, ale i promocja przez naszą stronę www, fanpage na Facebooku, konkursy i akcje specjalne z mediami partnerskimi. Może być też tak, że wszystkie miejsca rozejdą się już w pierwszej turze naboru, dlatego radzimy nie zwlekać – dodał.Wstęp na Audioriver Fashion Day jest bezpłatny. Wystawcy są zobowiązani do uiszczenia opłat opłat za swoje stoiska – cennik i regulamin znajdują się na audioriver.pl.

Targi mody niezależnej odbędą się w sobotę, 26 lipca 2014, w godzinach 12-20, natomiast cały festiwal potrwa od 25 do 27 lipca.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU