REKLAMA

Ruszył nabór na Audioriver Fashion Day 2014

REKLAMA

Organizatorzy festiwalu Audioriver ogłosili nabór na Audioriver Fashion Day 2014. Polscy projektanci mogą już zgłaszać chęć udziału w pierwszej edycji targów mody niezależnej. Fashion Day odbędzie się 26 lipca w Płocku – tuż przy głównym terenie największego polskiego wydarzenia z alternatywną elektroniką.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu stanie około 60 stoisk wystawców „modowych” oraz scena muzyczna, prezentująca lekkie plażowe brzmienia od downtempo po deep house. Chęć udziału w Audioriver Fashion Day może zgłosić każda firma i projektant poprzez formularz, znajdujący się na stronie internetowej Audioriver. Wyboru wystawców dokonają organizatorzy festiwalu oraz przedstawiciel patrona medialnego targów.

PowiązaneTematy

Organizatorzy zgłoszenia będą przyjmować do 30 kwietnia oraz do 16 maja. – Mocno zachęcamy do korzystania z pierwszego terminu, bo będziemy mieć więcej czasu na promocję wybranych marek – powiedział rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. – Korzyści z wystawienia się na Audioriver Fashion Day to nie tylko dotarcie do ponad 20-tysięcznej publiczności festiwalu, ale i promocja przez naszą stronę www, fanpage na Facebooku, konkursy i akcje specjalne z mediami partnerskimi. Może być też tak, że wszystkie miejsca rozejdą się już w pierwszej turze naboru, dlatego radzimy nie zwlekać – dodał.

Wstęp na Audioriver Fashion Day jest bezpłatny. Wystawcy są zobowiązani do uiszczenia opłat opłat za swoje stoiska – cennik i regulamin znajdują się na audioriver.pl.

Targi mody niezależnej odbędą się w sobotę, 26 lipca 2014, w godzinach 12-20, natomiast cały festiwal potrwa od 25 do 27 lipca.