REKLAMA

Rusza trzeci sezon Nightskating

REKLAMA

W piątkowy wieczór, 22 maja, z parkingu przy Orlen Arenie ruszy pierwszy tegoroczny przejazd rolkarzy ulicami Płocka. To już trzeci sezon Nightskating.

PowiązaneTematy

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą czym jest Nightskating przypominamy, że są to wieczorne przejazdy rolkarzy ulicami miasta. Prowadzone w spokojnym tempie, pozwalają nadążyć osobom w każdym wieku, jednak wymagane są podstawowe umiejętności jazdy i hamowania. Udział w nadchodzącej imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Przejazd odbędzie się przy muzyce, w tempie do 15 km/h.

W Płocku od dwóch lat rolkarze organizują kolejne edycje wydarzenia, które przyciągnęły wielu entuzjastów sportów na małych kółkach.

Zbiórka wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, została przewidziana na godzinę 19.30, na parkingu przy Orlen Arenie. – Dla wszystkich chętnych, którzy chcą jeszcze potrenować przed jazdą, odbędą się warsztaty przy Skate Arenie – mówi Tomasz Araucz, instruktor jazdy na rolkach. – Warsztaty są bezpłatne, rozpoczną się około godziny 18 – dodaje.Rolkarze punktualnie o 20 wyruszą na ulice miasta. Do pokonania będą mieli następującą trasę: Orlen Arena – 7 czerwca – Łukasiewicza – Gałczyńskiego – Dobrzyńska – Mościckiego – Miodowa – Łukasiewicza – Nowowiejskiego – Kwiatka – Kolegialna – Słoneczna – Południowa – Spółdzielcza – Chopina – Mickiewicza – Bielska  – Kobylińskiego – Łukasiewicza – Miodowa – Gałczyńskiego – Łukasiewicza – Orlen Arena.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Agnieszka says:

    22 maja – już poprawione i dziękujemy za czujność :)

  2. Sisi says:

    23 maja czy 22 maja bo 22 to piątek i wkońcu nie wiadomo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU