REKLAMA

Rusza gastronomia – Bistro 35 zaprasza do ogródka!

Cotex Office Centre prezentuje

REKLAMA

Rozpoczynamy cykl artykułów, w których przedstawimy firmy, mające swoją siedzibę w płockim Cotex Office Centre. Zastanawialiście się kiedyś, co kryje się w budynku dawnych Zakładów Dziewiarskich w Płocku?

Restauracja Bistro No 35 to punkt na gastronomicznej mapie Płocka, mieszczący się w biurowcu Cotex Office Centre przy al. Piłsudskiego 35, który oferuje domowe dania kuchni polskiej.

Po raz pierwszy pyszne posiłki dla klientów restauracja zaserwowała 3 lutego 2020 roku, a więc na miesiąc przed wybuchem epidemii koronawirusa w Polsce. Jej właścicielem jest Bogdan Bartkowski.

– Decyzję o otwarciu lokalu gastronomicznego w budynku Cotex podjąłem z myślą o ludziach pracujących w biurowcu. Na początku oferowaliśmy śniadania i dania typu lunchowego, jednak z czasem podjąłem decyzję o otwarciu Bistro również w weekendy, serwując dania z karty. Start nastąpił w bardzo trudnym dla wszystkich okresie, jednak nie poddajemy się i działamy – mówi optymistycznie Bogdan Bartkowski.

Fot. BistroNo 35

Przypomnijmy, że po wybuchu epidemii pracownicy Bistro No 35 dowozili jedzenie kadrze medycznej na oddział zakaźny płockiego szpitala, w restauracji można było również wykupić posiłek zawieszony dla osób w potrzebie.Lokal znajduje się na parterze, na wprost wjazdu na parking. Już od 15 maja będzie można korzystać z oferty Bistro No 35 również na miejscu, dzięki otwarciu ogródka gastronomicznego. Od 29 maja natomiast lokal zaprasza także do klimatycznego wnętrza.

– Serdecznie zapraszamy do spróbowania naszej kuchni. Myślę, że nie będziecie Państwo zawiedzeni – zachęca właściciel Bistro No 35.

Restauracja otwarta jest w godzinach 8-16, dostawy realizowane są w godzinach 12.30-15.30.

Bistro No 35
al. m. Józefa Piłsudskiego 35 (Cotex Office Centre)
09-407 Płock
tel. 532-320-388
bistrono35@gmail.com
bistrono35.com.pl

FB/bistrono35

Fot. Bistro No 35
Fot. Bistro No 35
Fot. Bistro No 35
Fot. Bistro No 35
Fot. Bistro No 35
artykuł promowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

 1. Rompop says:

  Weź urlop i jedz

 2. Płocczanka says:

  Witam
  Fajnie że jest restauracja w tej okolicy też tam mieszkam i z chęcią bym się wybrała z rodziną jednakże jak piszecie zaskakujące godziny większość osób pracuje , uczy się do 16 więc nie realne z niej skorzystać.
  Pozdrawiam Płocczanka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU