W czwartek rano doszło do wypadku na skrzyżowaniu Wyszogrodzkiej i Morelowej. Zderzyły się motocykl i samochód osobowy. Ruch na wyjeździe z Płocka odbywa się wahadłowo.
Komenda Miejska Policji w Płocku poinformowała, że 4 września przed godz. 8 na skrzyżowaniu ulic Wyszogrodzkiej i Morelowej doszło do zdarzenia drogowego.
– 33-letni kierujący motocyklem najprawdopodobniej skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa 47-letniemu kierującemu skodą – relacjonuje KMP w Płocku.
W wyniku poniesionych obrażeń kierujący jednośladem trafił do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11.00.



















![Autorytet czy kolega? Uczniowie szczerze o nauczycielach [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/06/staszic_nauczyciele-360x180.jpeg)

![„Czy studia są jeszcze potrzebne?” – młodzież ze Staszica rozmawia o przyszłości [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/05/staszic_studia-360x180.jpeg)

![Uczennice z Gąbina wśród najlepszych grafików młodego pokolenia w Polsce [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/vektor_staszic-360x180.jpeg)
![Biblioteka zaprasza do konkursu „Pokaż nam przyszłość!” [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka1-360x180.jpeg)




![Półkolonie na sportowo. Wakacje z Fundacją ORLEN [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/08/futbolgang2025-12-360x180.jpg)



![Żeglarskie emocje w Płocku [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/06/Regaty-Puchar-Orlenu-JP-czerwiec-2026-9-360x180.jpg)









