REKLAMA
REKLAMA

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego już wkrótce

REKLAMA

Zbliża się rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Już 23 kwietnia motocykliści z Płocka i okolic spotkają się na Starym Rynku, by oficjalnie wjechać do nowego sezonu. W tym roku nie tylko pokażą, że świetnie jeżdżą, ale także, że mają wielkie serca.

O godzinie 10, 23 kwietnia płoccy motocykliści ruszą ze Starego Rynku i przejadą miastem na tor motocrossowy, gdzie zorganizowane będą amatorskie zawody motocross oraz quad. Po zakończeniu zawodów, na terenie toru uczestnicy będą integrować się przy ognisku, w tym czasie będą mogli wymienić się informacjami i planami na nowy sezon. 

PowiązaneTematy

Oprócz dobrej zabawy, płoccy motocykliści pomogą także chorej Mai, o której pisaliśmy już kilka razy.

[button link=”http://petronews.pl/podaj-dlon-majce-plockiej-tancerce/” color=”default”]Podaj dłoń Majce[/button]Podczas wydarzenia, zostanie przeprowadzona zbiórka finansowa. Zebrane pieniądze zostaną w trakcie parady motocykli dostarczone do galerii Wisła i przekazane dalej, podczas eventu, który w tym dniu odbywać się będzie na rzecz chorej dziewczynki.

– Mam nadzieję, że czynnikiem motywującym motocyklistów będzie to, że zmarły kilka lat temu tata Mai był pasjonatem motocykli. Co prawda nie jeździł, ale naprawiał motocykle i miał wielu kolegów wśród motocyklistów – mówi Hubert Murawski, założyciel i administrator płockiego forum motocyklowego. 

PetroNews jest patronem medialnym akcji dla Mai, dlatego gorąco zachęcamy – weźcie udział w wydarzeniu i pomóżcie utalentowanej płockiej tancerce! Więcej szczegółów o akcji „Razem dla Mai” dowiecie się z profilu facebookowego.