REKLAMA

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego już wkrótce

REKLAMA

Zbliża się rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Już 23 kwietnia motocykliści z Płocka i okolic spotkają się na Starym Rynku, by oficjalnie wjechać do nowego sezonu. W tym roku nie tylko pokażą, że świetnie jeżdżą, ale także, że mają wielkie serca.

PowiązaneTematy

O godzinie 10, 23 kwietnia płoccy motocykliści ruszą ze Starego Rynku i przejadą miastem na tor motocrossowy, gdzie zorganizowane będą amatorskie zawody motocross oraz quad. Po zakończeniu zawodów, na terenie toru uczestnicy będą integrować się przy ognisku, w tym czasie będą mogli wymienić się informacjami i planami na nowy sezon. 

Oprócz dobrej zabawy, płoccy motocykliści pomogą także chorej Mai, o której pisaliśmy już kilka razy.

[button link=”http://petronews.pl/podaj-dlon-majce-plockiej-tancerce/” color=”default”]Podaj dłoń Majce[/button]Podczas wydarzenia, zostanie przeprowadzona zbiórka finansowa. Zebrane pieniądze zostaną w trakcie parady motocykli dostarczone do galerii Wisła i przekazane dalej, podczas eventu, który w tym dniu odbywać się będzie na rzecz chorej dziewczynki.

– Mam nadzieję, że czynnikiem motywującym motocyklistów będzie to, że zmarły kilka lat temu tata Mai był pasjonatem motocykli. Co prawda nie jeździł, ale naprawiał motocykle i miał wielu kolegów wśród motocyklistów – mówi Hubert Murawski, założyciel i administrator płockiego forum motocyklowego. 

PetroNews jest patronem medialnym akcji dla Mai, dlatego gorąco zachęcamy – weźcie udział w wydarzeniu i pomóżcie utalentowanej płockiej tancerce! Więcej szczegółów o akcji „Razem dla Mai” dowiecie się z profilu facebookowego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. Stefanek says:

  Kto organizuje taką imprezę w środku tygodnia- jeszcze o godzinie 10ej.!!!???? Chyba dla bezrobotnych!
  Powodzenia. Mnie nie bedzie…

 2. Anonim says:

  A kiedy jest rozpoczęcie?

 3. Mariusz says:

  Zrobcie w sobote otwatcie sezonu wiecej osob bd moglo przyjechac

 4. Romet 125 says:

  23 kwietnia to poniedziałek . czy nie można było zorganizowac otwarcia sezonu w sobotę lub niedzielę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU