REKLAMA

Rowerzysta potrącony przez osobówkę

REKLAMA

We wtorek policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku interweniowali przy wypadku, do którego doszło w miejscowości Marychnów (gmina Staroźreby). Doszło tam do potrącenia rowerzysty przez auto osobowe.

4 lutego o godzinie 17.05 w miejscowości Marychnów miał miejsce wypadek. W zdarzeniu uczestniczył rowerzysta oraz samochód osobowy.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący rowerem 69-latek z powiatu płockiego, wykonując manewr skrętu w lewo na DW 567 zderzył się z jadącym w kierunku Płocka pojazdem BMW X6, kierowanym przez 50-latka, mieszkańca powiatu sierpeckiego – informuje mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.W wyniku zdarzenia rowerzysta został przewieziony do szpitala.

Tego dnia policjanci odnotowali w sumie 7 kolizji, z czego 4 miały miejsce w naszym mieście. W ostatniej dobie na Komendę Miejską Policji w Płocku zgłoszono uszkodzenie bramy. Do zdarzenia doszło w Płocku przy ul. 1 Maja. Wartość strat oszacowano na 2000 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU