Rodzicu! Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dla dzieci i młodzieży

REKLAMA

Projekt „Dziecko. prawidłowy rozwój” to cykl bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z dziedzin pedagogiki, psychologii i logopedii, a także z wychowawcą przedszkolnym. Każdy z wymienionych fachowców, na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą.

„Dziecko, prawidłowy rozwój” dotyczy przede wszystkim wspomagania rozwoju dziecka oraz jego adaptacji w środowiskach przedszkolnym i szkolnym. Projekt kierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby skonsultować przypadek swojego dziecka.

PowiązaneTematy

Podczas konsultacji eksperci pomogą zdiagnozować i odpowiednio ukierunkować rodziców i opiekunów. Ponadto, w czasie spotkania z wychowawcą przedszkolnym, postara się on odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z adaptacją i funkcjonowaniem dzieci w środowisku przedszkolnym.

Organizatorem konsultacji jest Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, natomiast partnerami projektu zostali: Urząd Miasta Płock, Zespół Oświatowo-Konsultacyjny „Profesor”, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Wyspa Skarbów” oraz Akademia Przedszkolaka „Max”.

Konsultacje odbywać się będą w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji terminu spotkania. Przyjmowanie zapisów rozpocznie się 26.08.2015 pod numerem telefonu: 24 366 41 35 lub drogą e-mailową pod adresem promocja@wlodkowic.pl.

Akcja trwać będzie od 1 do 30 września 2015 roku. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.