REKLAMA

Rocky Balboa powraca. „Creed 2” w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Najsłynniejszy filmowy bokser świata, świąteczna komedia i kolejna ekranizacja przygód słynnego Robin Hooda – m.in. na te nowości zaprasza NK Przedwiośnie w tym tygodniu.

Creed 2

Od 23 listopada zapraszamy na dalszą część opowieści o Adonisie Creedzie i Rockym Balboa „Creed” w wersji z napisami. Adonis Creed stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć na ringu do walki z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis ma jednak wciąż w swym narożniku Rocky’ego Balboę, który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, podadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa. Powrót do korzeni pozwoli im zrozumieć, dlaczego stali się bokserskimi legendami.

REŻYSERIA: Steven Caple Jr. OBSADA: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson

Miłość jest wszystkim

Od piątku na ekranach NK Przedwiośnie pojawi się komedia w świątecznym klimacie „Miłość jest wszystkim”.

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos. Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

REŻYSERIA: Michał Kwieciński OBSADA: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert

Robin Hood: Początek

Od czwartku, 29 listopada zapraszamy na „Robin Hood: Początek” w wersji z dubbingiem lub z napisami.

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina, piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin posta­nawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kompanem i nauczycielem staje się dawny wróg, Mały John. Już wkrótce w mie­ście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który odbiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wyma­gają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

REŻYSERIA: Otto Bathurst OBSADA: Taron Egerton, Eve Hewson, Jamie Foxx

Bajkoranki: Krzysiu, gdzie jesteś

W sobotę i niedzielę o godzinie 11 w ramach Bajkoranków zapraszamy na pokaz filmu „Krzysiu, gdzie jesteś”. Przed seansem odbędzie się konkurs Happy Seats. Bilety w cenie 12 złotych.„Krzysiu, gdzie jesteś” – Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa – Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego Lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.

REŻYSERIA: Marc Forster OBSADA: Ewan McGregor, Hayley Atwell, Bronte Carmichael

Spotkania Filmowe: Donbas

W poniedziałek, 26 listopada o godzinie 18.30 widzów Spotkań Filmowych zapraszamy na „Donbas”. Przed seansem NK Przedwiośnie zaprasza na herbatę i ciastko. Bilety na seans w cenie 15 złotych.

Akcja filmu rozgrywa się w Donbasie, wschodnim regionie Ukrainy, kontrolowanym przez liczne grupy przestępcze. Trwa wojna hybrydowa – konflikt pomiędzy ukraińską armią zasilaną ochotnikami a bojówkami separatystycznymi wspieranymi przez rosyjskie oddziały. Koszmar staje się udziałem ludności cywilnej. Z drugiej strony toczy się codzienne życie, a przez ekran przewija się galeria postaci: roześmiana młoda para, skonfundowany niemiecki dziennikarz, którego służby kontrolne biorą za faszystę, czy okradziony właściciel luksusowego auta.

REŻYSERIA: Siergiej Łoźnica OBSADA: Valeriu Andriuta, Evgeny Chistyakov, Georgiy Deliev

Rodzinne Oglądanie: Klakson i spółka

W środę, 28 listopada o godzinie 11.40 zapraszamy na seans w ramach Rodzinnego Oglądania „Klakson i spółka”. Bilety w cenie 15 złotych.

Klakson jest taksówką w wielkiej metropolii zamieszkanej przez auta. Lakier ma nieco zdarty, pod maską czasem coś stuka, ale z reflektorów dobrze mu patrzy. Jak mało kto zna tutejsze ulice, wie z kim trzymać sztamę, a komu lepiej nie wjeżdżać w drogę. Gdy pewna urocza czerwona wyścigówka wpadnie w kłopoty, Klakson będzie musiał stanąć maska w maskę z hersztem gangu wielotonowych ciężarówek, które nie boją się nawet radiowozów. Klakson da z siebie pełną moc, skrzyknie wszystkich blaszanych kumpli i paląc gumy ruszy do boju. Bo gdy ma się odwagę i olej w silniku, niestraszny żaden poślizg.

REŻYSERIA: Yusry Abd Halim

W repertuarze wciąż pozostają:

  • „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” dubbing i napisy – Gellertowi Grindelwaldowi udaje się uciec z więzienia. Tylko Dumbledore z pomocą Newta Scamandera mogą go ponownie pokonać.;
  • „Planeta Singli 2” – Związek Ani i Tomka przeżywa kryzys, bo oboje mają względem siebie inne zamiary. Tymczasem na horyzoncie pojawia się zakochany w dziewczynie milioner;
  • „Gentelman z rewolwerem” napisy – Historia najbardziej czarującego złodzieja w historii, który wcale nie miał ochoty na to, żeby przejść na emeryturę, z więzienia uciekał 30 razy, a rabując banki nigdy nie zapominał o byciu gentlemanem.;
  • „Bohemian Rapsody”- napisy dzięki oryginalnemu brzmieniu Queen staje się jednym z najpopularniejszych zespołów w historii muzyki;
  • „Dziadek do orzechów i cztery królestwa” dubbing – Młoda dziewczyna zostaje przeniesiona do magicznego świata żołnierzy z piernika i armii myszy;
  • „Alfa” dubbing – ranny myśliwy, pozostawiony na śmierć przez towarzyszy, próbuje przeżyć w puszczy i powrócić do domu;
  • „Klakson i spółka” dubbing – Klakson jest taksówką w wielkiej metropolii zamieszkanej przez auta. Lakier ma nieco zdarty, pod maską czasem coś stuka, ale z reflektorów dobrze mu patrzy. Jak mało kto zna tutejsze ulice, wie z kim trzymać sztamę, a komu lepiej nie wjeżdżać w drogę. Gdy pewna urocza czerwona wyścigówka wpadnie w kłopoty, Klakson będzie musiał stanąć maska w maskę z hersztem gangu wielotonowych ciężarówek, które nie boją się nawet radiowozów.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU