REKLAMA

Robert Biedroń w Płocku: „Musimy zabrać im zabawki” i „Jesteśmy jedyni wiarygodni” [FILM]

REKLAMA

W piątek Robert Biedroń przyjechał do Płocka, aby przed siedzibą PKN ORLEN „odkrywczo” przekazać dziennikarzom, iż w zarządach spółek skarbu państwa zasiadają osoby z nadania partyjnego. Jednocześnie przyznał, że podobnie postępowali wszyscy poprzednicy aktualnej władzy.

– W spółkach skarbu państwa powinny zasiadać osoby, które mają kompetencje, spółki muszą być przejrzyste, finanse muszą być jawne – wymieniał Robert Biedroń, podczas konferencji prasowej 17 maja. – Praktyka jest całkiem inna. Prawo i Sprawiedliwość doprowadziło do granic wytrzymałości wszystko to, co przez lata inne partie naciągały też do tych granic – stwierdził.

Przyznał, że taka praktyka była stosowana przez wszystkich poprzedników aktualnej władzy. Wymieniał wysokość wynagrodzenia m.in. obecnego prezesa PKN ORLEN, przekładając to na ilość badań cytologicznych.Paulina Piechna-Więckiewicz, „polityczka” (jak sama się określiła) Wiosny, kandydatka do Parlamentu Europejskiego, stwierdziła, że ich partia chce odpolitycznienia spółek skarbu państwa. Aby to zrobić, chcą zabronić członkom partii obejmowania stanowisk w zarządach spółek państwowych (nie mogą należeć do partii na 5 lat przed przystąpieniem do egzaminu kompetencyjnego).

– Kibicujcie Wiośnie, bo obawiam się, że jeśli nie będzie Wiosny, to nie będzie miał kto im patrzeć na ręce. Wiemy, że ta patologia obsadzania spółek skarbu państwa działa się za każdej władzy – podkreślił Robert Biedroń, dodając, że należy zabrać władzy „te zabawki” w postaci miejsc w spółkach skarbu państwa oraz że jego partia jest jedynym wiarygodnym ugrupowaniem, które jest w stanie tego dokonać.

– Będziemy napierdzielać – stwierdził polityk, opisując plan na ostatnie dni kampanii do Parlamentu Europejskiego.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Kazek. says:

  Pierwsza dama-Śmiszek tez była.

 2. Precz z Komuną says:

  Płockiem rządzi mafia LA LA LA czerwona mafia komuszych śmieci

 3. Edyta says:

  Nieważne kto stoi za Biedroniem, ważne by Biedroń nie stał za Tobą

 4. Won says:

  Won z Płocka

 5. Konfederat says:

  Polska racja – KONFEDERACJA! ? ?

 6. Berek Joselewicz says:

  Ojej ojej jaki ładny pan z przodu z tyłu pewnie też p….. jeb…..

 7. Smutne to says:

  Człowiek, który zadluzyl miasto jako prezydent, człowiek, który kłamie, że jako pierwszy poinformował o pedofilii swojego podwladnego (Jak się okazało takiego zgłoszenia nie było z UM, które o wszystkim wiedziało). I jeszcze chcą innych pouczać…. żal….

 8. Z plocka says:

  Osoby z nadania partyjnego to komuniści PO PSL SLD którzy w spółkach skarbu państwa siedzą od lat ratusz komuna nic w Płocku nie zrobisz bo to miasto komunistyczne i jeszcze długo komunistyczne bedzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU