Rezerwy zagrają z Chks-em Łódź

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rozgrywki drugoligowe powoli wkraczają w decydującą fazę. Nietypowo, bo w środę (4 marca) o ważne punkty powalczą młodzi Nafciarze. Ewentualne zwycięstwo znacznie przybliży nasz zespół do upragnionego celu, jakim jest awans do I ligi.

Ze względu na udział młodych Nafciarzy w półfinałach Mistrzostw Polski juniorów, mecz Wisły II z ChKS-em Łódź zostanie rozegrany w najbliższą środę. Tymczasem, po 19 kolejkach grupy III, w górnej części tabeli zrobiło się bardzo ciekawie. Różnica między pierwszą a czwartą drużyną wynosi zaledwie trzy punkty. Dlatego też, szczypiorniści ze Wzgórza Tumskiego nie mogą sobie pozwolić na żadną stratę punktów. Wszystkie mecze dla płocczan są teraz na wagę złota. Co prawda, obecnie to Wisła ma największe szanse na awans, ale trzeba mieć się na baczności. Każda strata punktów może znacznie skomplikować sytuację młodych Wiślaków.

Nasz najbliższy przeciwnik zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli i legitymuje się bilansem 7 zwycięstw, 3 remisów i 5 porażek. W ostatniej kolejce, mimo absencji swojego najlepszego strzelca – Patryka Biernackiego, pokonał po zaciętym boju Trójkę Ostrołękę (29:28) i tym samym uniknął pierwszej porażki w tym roku. Zaskakujące dobre wyniki w ostatnim czasie chojeńskiego klubu dodają pewnego dreszczu emocji przed zbliżającym się meczem. W tym sezonie w Łodzi padł wynik 31:22 dla Wisły. Czy i tym razem Nafciarze wyjdą zwycięsko?

Początek meczu zaplanowano na godzinę 16.30. Serdecznie zapraszamy na halę sportową Politechniki Warszawskiej w Płocku przy ul. 7 czerwca 1991 nr 3. Wsparcie zapewne się przyda!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji