REKLAMA

Płock zakorkowany. Policja kieruje ruchem [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Zlot Mercedesów, Poland Bike Maraton i imprezy organizowane z okazji Dnia Dziecka spowodowały istny chaos komunikacyjny w Płocku. Drogi dojazdowe, prowadzące na most im. Legionów J. Piłsudskiego, jak i sam most, są całkowicie zakorkowane, a ruchem w okolicy ZOO kieruje policja.

Sytuację na drogach w Płocku zrelacjonował nam jeden z czytelników. Zgodnie z jego opisem, wjazd na most i drogi kierujące do Ogrodu Zoologicznego są nieprzejezdne. – Jest ogromny korek, jadąc na stary most od strony Radziwia – pisze w liście do nas. – Korek ciągnie są aż do ZOO, jazda przez most to kilkadziesiąt minut. Ludzie parkują gdzie się da, nawet na trawnikach czy pasie zieleni – dodaje.

Utrudnienia w ruchu potwierdza płocka policja. Jak się okazuje, winowajcą tego komunikacyjnego armagedonu jest liczba imprez, które są organizowane w naszym mieście – te cieszą się olbrzymim zainteresowaniem.– Staramy się rozładować korki, dlatego też w okolicach ZOO kierujemy ruchem – powiedział Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy komendy miejskiej. – Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość – radził.

Zdjęcia otrzymaliśmy od naszego czytelnika na KONTAKT. Dziękujemy!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU