Stłuczka w centrum. Samochód uderzył w motocyklistę

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Traugutta doszło do wypadku. Samochód osobowy uderzył w motocykl. Motocyklista został przewieziony do szpitala. 

Informacje i zdjęcia o tym zdarzeniu przesłał nam czytelnik. Zgodnie z jego relacją, osobowa honda wyjechała z ulicy Traugutta w ul. Mickiewicza, gdzie doszło do zderzenia z pędzącym jednośladem. – Stłuczka była tak mocna, że otworzyły się poduszki powietrzne – relacjonuje nasz czytelnik.

Stłuczkę na Mickiewicza potwierdza płocka policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż zawinił kierowca osobowej hondy. – Do zdarzenia doszło około godziny 19.50 – powiedział Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Kierująca hondą, wyjeżdżając z Traugutta, nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście, jadącemu ul. Mickiewicza. Na miejscu są funkcjonariusze, którzy ustalają okoliczności wypadku – dodaje.

Jak podaje policja, kierujący motocyklem, z podejrzeniem urazu kręgosłupa, został przewieziony do szpitala. W związku ze stłuczką, na ul. Mickiewicza mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Przypominamy, że to już kolejny wypadek w tym miejscu z udziałem motocyklisty.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji