Remont na Podolszycach. Objazdy dla autobusów, będą opóźnienia

REKLAMA

W weekend zamknięte dla ruchu zostaną wewnętrzne pasy ul. Wyszogrodzkiej na skrzyżowaniu z alejami Armii Krajowej i Jana Pawła (przy galerii Mazovia). W związku z tym autobusy Komunikacji Miejskiej będą jeździły objazdami. Na wszystkich liniach dochodzić będzie do opóźnień.

Objazdy autobusów rozpoczną się w piątek, 16 sierpnia ok. godz. 17 i potrwają do niedzieli, 18 sierpnia. „Czerwoniaki” linii nr 3, 12, 25, 27, 28 i 30 zostaną skierowane na trasy objazdowe. Autobusy pozostałych linii na Podolszycach również kursować będą na trasach objazdowych, nie ominą jednak żadnego przystanku na trasie. W związku z objazdami na wszystkich liniach dochodzić będzie do opóźnień w kursowaniu autobusów.

PowiązaneTematy

Autobusy linii 3 z Borowiczek pojadą prosto ul. Wyszogrodzką bez wjazdu w ul. Czwartaków, w stronę Borowiczek pojadą trasą stałą przez ul. Czwartaków.

Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 w stronę centrum pojadą prosto ul. Wyszogrodzką bez wjazdu w al. Jana Pawła II, w drodze z centrum pojadą stałą trasą przez al. Jana Pawła II.

Zmiana obsługi przystanków w czasie objazdów:

Czwartaków (przy OBI) – bez obsługi autobusami linii 3 w stronę centrum i Winiar;

Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego, Podolszyce – bez obsługi autobusami linii 12, 25, 27, 28 i 30 w drodze do centrum.