Remont Dobrzykowskiej opóźniony

REKLAMA

Zmienił się termin zamknięcia ruchu na ulicy Dobrzykowskiej. Powód? Niekorzystne warunki atmosferyczne, które uniemożliwiają planowe rozpoczęcie prac drogowych.

Przypominamy, że prace miały rozpocząć się od środy, 3 kwietnia (wówczas miało nastąpić całkowicie zamknięcie ruchu na wysokości wału przeciwpowodziowego) i potrwać do 30 kwietnia. Niestety, panujące warunki atmosferyczne uniemożliwiają drogowcom planowane rozpoczęcie prac drogowych. Remont rozpocznie się z tygodniowym opóźnieniem.

PowiązaneTematy

– Została podjęta decyzja o zmianie terminu wprowadzenia czasowej organizacji ruchu na ul. Dobrzykowskiej. Planuje się, że zamkniecie ul. Dobrzykowskiej nastąpi około 10-12 kwietnia. Dokładny termin zamknięcia ulicy dla ruchu zostanie podany wkrótce. Za powstałe utrudnienia w ruchu przepraszamy – podaje Urząd Miasta Płocka.

Ratusz przypomina, że w związku z planowanymi pracami zostaną wyznaczone objazdy: Płock (rondo 19 Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa, skrzyżowanie DK 60 i 62 z DW 575) – trasa Ks. Jerzego Popiełuszki (DK 60 i 62) – DK60 – Łąck  (DW 577) – Gąbin (DW 574) – Dobrzyków.