Reggaeland 2014 rozpoczęty – będzie uśmiech, rozmowy i zabawa

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W piątek, 11 lipca, rozpoczyna się legendarny festiwal Reggaeland. Z tej okazji w płockim amfiteatrze odbyła się konferencja prasowa, na której przekazano plan na najbliższe dwa dni. 

Impreza, która skupia fanów i artystów muzyki kojarzonej z Jamajką, w świadomości fanów reggae istnieje już na stałe. Podobno na świetność Reggaelandu jest recepta. Zdradził ją dyrektor POKiSu, Artur Wiśniewski: – Mamy wspaniałą publiczność, świetne zespoły i wspaniałych ludzi, którzy połączeni z techniką i bezpieczeństwem dają to co widzimy – wyznał.

Organizatorzy postanowili wprowadzić pewne innowacje podczas tegorocznej edycji imprezy. Jedna z nich to cyrkowy namiot soundsystemowy, który – zdaniem twórców festiwalu – pasuje do idei tego rodzaju muzycznej aktywności. Dodatkowo, w tym roku poświęcono nieco więcej uwagi zespołom dobrze rokującym na przyszłość, czyli – mówiąc najprościej – młodym talentom.

Patronem tegorocznej edycji płockiej imprezy reggae jest Darek Maleo Malejonek, lider zespołu Maleo Reggae Rockers. Poprowadzi on sobotnią debatę na temat wolności, która w namiocie Soundsystem Circus rozpocznie się o godz. 19.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji