Raport policyjny z ostatniej doby

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dziewięć kolizji, trzech nietrzeźwych kierowców i dziesięć osób doprowadzonych do izby wytrzeźwień – to bilans ostatniej doby w Płocku i na terenie powiatu płockiego.

Siedem z dziewięciu kolizji miało miejsce w Płocku, a pozostałe dwie zdarzyły się na terenie powiatu. Jeśli chodzi o trójkę zatrzymanych nietrzeźwych, to zatrzymań dokonano w miejscowościach: Bodzanów, Mała Wieś i Barcikowo – gdzie nietrzeźwy kierował ciągnikiem rolniczym.

W ciągu ostatniej doby doszło także do trzech zdarzeń kryminalnych.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w nocy z 29 na 30 września na ul. Dworcowej w Płocku, gdzie włamano się do kontenera i skradziono elektronarzędzia. Szacowana wartość strat to ok. 5 tys. zł.

Do kolejnego doszło w środę, 30 września w Drobinie. Dokonano tam kradzieży pieniędzy z terenu jednego ze sklepów.

Trzecie zdarzenie także wystąpiło 30 września. Tym razem w Płocku na ul. Bielskiej przestępcy wykazali się nie lada kreatywnością i, podając się za przedstawicieli wodociągów, pod pozorem sprawdzenia przydatności wody do spożycia, okradli seniora w czasie, gdy poprosili go o odkręcenie wody w jednym z pomieszczeń i kontrolowanie jej stanu.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich mieszkańców naszego miasta i powiatu, a zwłaszcza do seniorów, by zachowali szczególną ostrożność w kontaktach z osobami obcymi i nie wpuszczali ich do swoich mieszkań.

Przedstawiciele jakichkolwiek firm powinni mieć przy sobie identyfikatory z widoczną nazwą firmy i numerem telefonu, pod którym można dokonać sprawdzenia, czy pracownicy danej firmy powinni w danym dniu prowadzić jakiekolwiek czynności w rejonie naszego miejsca zamieszkania.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji