Ranni na rondzie. Duże utrudnienia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotę na Rondzie Wojska Polskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ranny został kierowca jednego z aut i jadący z nim chłopiec. W rejonie ronda są duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, kilka minut po godzinie 11. Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem hyundai, 64-letni mieszkaniec Raciąża, jadąc od strony Słupna w kierunku Płocka środkowym pasem, w rejonie ronda skręcił na lewy pas (dla pojazdów skręcających na most), wymuszając pierwszeństwo przejazdu, jadącej po tym pasie kierującej samochodem kia, 37-letniej mieszkance gm. Słupno.

– Doszło do zderzenia obu pojazdów, po czym samochód kia zjechał na pobocze, uderzył w sygnalizator świetlny i dachował – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Kierująca kia oraz jadący z nią chłopiec w wieku 6 lat, doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala, gdzie trwają ich badania. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi – dodaje.

Ruch w rejonie Ronda Wojska Polskiego, w kierunku centrum jest utrudniony, odbywa się tylko jednym pasem. Policjanci apelują do kierowców o zachowanie ostrożności.

Chcecie zobaczyć, jak zachowują się kierowcy na tym rondzie i dlaczego dochodzi do takich wypadków? Zobaczcie nasz film. Dla kierowcy zapala się zielone światło, rusza i… musi mocno hamować, kiedy kierowca zjeżdżający z ronda w lewo wjeżdża na jego pas tuż przed maską…

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji