REKLAMA

Raj jest tam, gdzie nasza równowaga… Poznaj Twój Eden

REKLAMA

Kosmetyka homeopatyczna

Nauka jest związana z kosmetologią od zawsze. To dzięki pracy naukowców możemy cieszyć się z efektywności kosmetyków, dbać o nasze ciało, a tym samym i dobre samopoczucie. Jednak poważna nauka, jak fizyka kwantowa, dopiero niedawno wkroczyła w zakres usług salonów urody. O tym, jak wygląda to w praktyce, rozmawiamy z Agnieszką Bartosiak, kosmetyczką i pomysłodawczynią salonu „Twój Eden”.

Skąd wziął się pomysł na zastosowanie tak innowacyjnych metod w kosmetyce? – Stworzyliśmy to miejsce dla osób, które nie tylko chcą dbać o wygląd, ale również o równowagę psychofizyczną – mówi Agnieszka Bartosiak.

– Ważne jest to, żeby działać nie tylko na skutek, ale i na przyczynę. Zazwyczaj zaczynamy dbać o nasze ciało wówczas, kiedy już widzimy negatywne efekty. Wszystkie problemy jednak zaczynają się na poziomie cząsteczkowym. Komórki każdego organizmu komunikują się między sobą i my tę komunikację wykorzystujemy dla dobra tego organizmu. Pracujemy na tym czego nie widać gołym okiem, czyli na energii, którą wytwarzamy, a której istnienie udowodnili fizycy kwantowi. Pracując na tym poziomie otrzymujemy spektakularne efekty w zabiegach kosmetycznych – wyjaśnia.

twoj_eden (8)Jak się okazuje, każdy z nas, ale i każdy przedmiot czy zwierzę, ma określone wibracje komórek. I na tym właśnie opiera się metoda, stosowana w salonie „Twój Eden”.

– Wiele osób nie rozumie, o co chodzi w tej metodzie, tymczasem jest to sposób leczenia, oparty na homeopatii. Korzystając z podstaw homeopatii, że podobne leczy podobne – wibracje zwracane do organizmu znoszą negatywne wibracje pochodzące z organizmu powodując tym samym konkretne efekty lecznicze – tłumaczy Agnieszka Bartosiak. Każda żywa komórka – nie tylko ludzka – posiada swoje unikalne wibracje – częstotliwości fal milimetrowych. W metodzie stosowanej w naszym salonie wykorzystujemy odkrycia naukowe i mając odpowiednią wiedzę i urządzenia, możemy pracować na indywidualnej energii każdej osoby – precyzuje pani Agnieszka.

Jak wyjaśnia, w gabinecie wykorzystuje nowoczesne urządzenie, pracujące właśnie w oparciu o te odkrycia, które ma trzy funkcje: fonowy zapis rezonansu, fale milimetrowe i zapper.

Po pierwsze – konsultacja

twoj_eden (26)– Przede wszystkim, chciałabym zachęcić, aby wizytę w naszym gabinecie rozpocząć od bezpłatnej konsultacji. Z naszej oferty klientce lub klientowi trudno będzie samodzielnie dobrać odpowiedni zabieg – radzi. Kosmetyczka tłumaczy, że właściwa diagnoza jest podstawą do doboru konkretnego zabiegu, a co za tym idzie, uzyskania najlepszych efektów.

– Nie zawsze to, co zadziałało na naszej przyjaciółce, da ten sam efekt u nas. Metoda, którą stosujemy jest dlatego tak wyjątkowa, że każda usługa jest zindywidualizowana, dostosowana do konkretnej osoby, jej problemów i jej wibracji. Konsultacja przed rozpoczęciem jakichkolwiek zabiegów jest więc niezbędna – radzi pani Agnieszka.

Fonowy Zapis Rezonansu

twoj_eden (18)Na czym polega Fonowy Zapis Rezonansu? – Każda żywa komórka, nie tylko ludzka, ale również organizmów pasożytniczych w ludzkim organizmie, posiada swoje unikalne wibracje, czyli częstotliwości fal milimetrowych. Naukowcy opracowali sposób na nagranie tych częstotliwości (wibracji), przy wykorzystaniu „dysku twardego”, umieszczonego w krysztale. Zapisu tych częstotliwości dokonuje się właśnie z wykorzystaniem urządzenia do terapii falą milimetrową – mówi pani Agnieszka.

Urządzenie wychwytuje te nieprawidłowo działające komórki chorobotwórcze i dokonuje zapisu na krysztale, będącego swoistym „obrazem choroby”. Trzymając kryształ na ciele, w pobliżu miejsca choroby, wysyłamy w kierunku organizmu nagrane częstotliwości, co wzmacnia ludzkie komórki. Wibracje zwracane do organizmu znoszą bowiem negatywne wibracje pochodzące z organizmu, powodując tym samym konkretne efekty lecznicze. Fonowy zapis rezonansu to nic innego jak forma homeopatii elektronicznej. – Jest to niezwykle skuteczny proces, wspomagający leczenie chorób i dolegliwości pomimo, że jego działanie jest niezwykle trudne do wytłumaczenia – zapewnia kosmetolog.

Fale milimetrowe

twoj_eden (23)Czym są fale milimetrowe? – Wiemy już z lekcji biologii, że komórki ludzkiego organizmu nieustannie ze sobą się komunikują, a językiem jaki wykorzystują są właśnie fale milimetrowe, czyli drgania o odpowiedniej częstotliwości – tłumaczy kolejny sposób wspomagania organizmu Agnieszka Bartosiak.

Takie drgania generują ruch fal. Częstotliwość fal milimetrowych to w istocie częstotliwość radiowa, zawarta między 42,3 i 100 GHz. Terapię falami milimetrowymi, ze względu na zakres częstotliwości, nazywa się terapią skrajnie wysokich częstotliwości – w skrócie NWC.

– Istotne jest to, że zdrowe komórki komunikują się między sobą w tym zakresie częstotliwości i w odpowiednim natężeniu – mówi kosmetolog. – Urządzenie do terapii emituje fale milimetrowe o częstotliwości i natężeniu porównywalnym do ludzkich komórek. Wszystkie procesy zachodzące w naszych komórkach, odbywają się przez błonę komórkową, a warunkiem ich poprawnego przebiegu jest odpowiednie napięcie na poziomie 60-90 mV. Jeśli wartość ta jest niższa lub wyższa, to komórka działa z mniejszą wydajnością – wyjaśnia pani Agnieszka.

Przy zabiegu falą milimetrową, urządzenie do terapii generuje te same częstotliwości, jakie generowane są przez zdrowe błony komórkowe. Wykorzystując zjawisko rezonansu, następuje zrównanie częstotliwości drgań chorych komórek z częstotliwością urządzenia. Powoduje to, że chore komórki wracają do swoich funkcji życiowych i jest możliwe rozpoczęcie procesu zdrowienia.Zapper – usuwanie pasożytów

twoj_eden (6)Pewnie nie wszyscy wiedzą, że aż 95 proc. Polaków może być zarażonych pasożytami. Te z kolei, mogą wywoływać różne nieprzyjemne objawy, jak bóle głowy, stawów, kręgosłupa, a nawet zmienność nastrojów, nerwicę czy depresję, ale i chroniczne zmęczenie, anemię, słabszą odporność.

Zapper powstał na podstawie badań mikrobiologów, które dowiodły, że większości przypadków choroby rozwijają się z powodu rozrastającej się kolonii wirusów, bakterii, grzybów, pleśni lub pasożytów. Są one odporne na większość konwencjonalnych i farmakologicznych terapii, a ponieważ odżywiają się i wzmacniają środkami konserwującymi, które obecnie ludzie spożywają w dużych ilościach wraz z jedzeniem, to stanowią współcześnie dużo większe zagrożenie.

– Jednym ze skutecznych sposobów pozbycia się tych pasożytów z naszego organizmu, jest zastosowanie prądów niskiej częstotliwości. Oczywiście jest to prąd o częstotliwości bezpiecznej dla nas, ale zabójczej dla pasożytów, a dokładnie około 30 kHz. Blokuje to układ oddechowy pasożytów – tłumaczy pani Agnieszka.

Po zastosowaniu zappera, trzeba je wypłukać z organizmu. Dzieje się to za pomocą wody, oczywiście strukturyzowanej, czyli dostosowanej do konkretnej osoby. Bardzo ważne jest, żeby zastosować detoksykację po tym zabiegu, ponieważ pasożyty obumierają, tworząc patogeny co powoduje zwiększenie zatrucia organizmu. – Nasz organizm jest już zazwyczaj zatruty sporą ilością toksyn, wydzielanych przez pasożyty wskutek przemiany materii oraz zanieczyszczony konserwantami i innymi chemicznymi truciznami z powodu stosowania niewłaściwej diety, szkodliwych kosmetyków itp. Zastosowanie zappera zwiększa zanieczyszczenia organizmu martwymi pasożytami, detoksykacja organizmu jest więc niezbędnym elementem procesu usuwania pasożytów – wyjaśnia kosmetolog.

Kolagenowy masaż twarzy

twoj_eden (16)Niespotykany jest jeszcze jeden zabieg, polegający na wprowadzeniu do skóry właściwej 100% naturalnego, żywego białka. – To rewolucyjny, w stu procentach naturalny zabieg – zapewnia Agnieszka Bartosiak. – Został opracowany przeze mnie i mogę zapewnić, że nie ma takiego w żadnym innym gabinecie. Zastosowany kolagen jest bowiem identyczny z tym, który znajduje się w organizmie człowieka. Przy użyciu specjalnej techniki masażu, białko rozpada się między innymi na aminokwasy i peptydy punktowe, które wraz z wodą są transportowane w głąb skóry – tłumaczy.

Wodę, potrzebną do zabiegu, kosmetolog strukturyzuje falami milimetrowymi, a później stosuje fonowy zapis rezonansu, przez co jest ona dostosowana do indywidualnych potrzeb skóry klientki czy klienta – panowie też z tego zabiegu korzystają. – Osiągamy w ten sposób efekt odmładzający i, co najważniejsze, leczniczy – wyjaśnia pani Agnieszka.

Jak to się dzieje? Kolagen pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu ustrojowego, przez co skóra staje się bardziej gęsta, maksymalnie nawilżona, a zmarszczki wygładzone. Kolagen leczy zmiany trądzikowe, wygładza skórę, zapobiega powstawaniu blizn oraz rozjaśnia przebarwienia. W połączeniu ze specjalnie przygotowaną wodą, efekty są spektakularne. Woda strukturyzowana daje impuls komórkom skóry do prawidłowego funkcjonowania, przez co leczy wszelkie przypadłości i niedoskonałości. W trakcie zabiegu używane jest również srebro i złoto koloidalne.

twoj_eden (22)Jak mówi Agnieszka Bartosiak, użycie tych metali w kosmetologii nie jest niczym dziwnym. Już w historii starożytnej możemy znaleźć wiele informacji i odnośników na temat używania srebra. – Ówczesne narody, chociażby rzymscy legioniści, przykładali srebrne monety do ran zadanych im podczas bitew, ponieważ rany te szybciej się goiły. Srebro nanokoloidalne w medycynie współczesnej znane jest od prawie 100 lat. Uznawane jest za naturalny lek. W kosmetyce natomiast wspomaga rozwój komórek, oczyszcza skórę, działa przeciwzapalnie. Nie zawiera wolnych rodników – tłumaczy kosmetolog.

Złoto natomiast w starożytności uważano za minerał mający cudowne właściwości przywracania zdrowia i młodości. Nanokoloid złota dodawany do kosmetyków stymuluje syntezę kolagenu i przyczynia się do rekonstrukcji tkanki skórnej. Ponadto, działa kojąco i antybakteryjnie.

twoj_eden (30)– Niejonowy nanokoloid złota stosujemy w celu zmniejszenia już istniejących zmarszczek i przeciwdziałania powstawaniu nowych, oczyszczenia organizmu drogą skórną, leczenia ropni, liszajów, przewlekłych wysypek i trądziku. Zabieg trwa około godziny, a efekty są widoczne od razu. Jest to niepowtarzalny i autorski zabieg, który odmienia pogląd naszych klientów na temat dbania o zdrowie i piękno skóry – zapewnia Agnieszka Bartosiak.

To tylko niektóre z nietypowych zabiegów, oferowanych w salonie „Twój Eden”. Jeśli jesteście zainteresowani pełną ofertą, która jest naprawdę szeroka, zachęcamy do kontaktu.

Twój Eden
ul. Kochanowskiego 20
09-402 Płock
tel. 607-372-816
edenplock.pl

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU