REKLAMA

Radny zatańczył Makarenę dla chorych dzieci. Jak mu poszło? [FILM]

REKLAMA

Zgodnie z nominacją, dyrektor płockiej delegatury urzędu marszałkowskiego, a jednocześnie miejski radny, Tomasz Kominek, wykonał wraz ze swoimi współpracownikami Makarenę. To część akcji na rzecz chorych dzieci – Radka i Neli z gminy Bulkowo.

Przypomnijmy, Radek Makowski to 15-letni mieszkaniec Bulkowa, u którego stwierdzono dziecięce porażenie mózgowe oraz padaczkę. Jego rodzice założyli zbiórkę, aby zapewnić mu operację biodra, wydłużenia nogi, prawej stopy oraz dwumiesięczną rehabilitację. Potrzeba na to ponad 200 tys. zł, dotychczas zebrano nieco ponad blisko 80 tys. zł.

Druga mieszkanka gminy Bulkowo, której dotyczy akcja #BulkowoChallenge to Nela, 5-letnia dziewczynka. Od 10 miesięcy walczy z guzem móżdżku – medulloblastoma – o IV stopniu złośliwości. Aktualnie jest w połowie chemii podtrzymującej. W tym roku po zakończeniu leczenia potrzebna jej będzie długa i kosztowna rehabilitacja. Dotychczas zebrano ok. 8 tys. z zaplanowanych 20 tys. zł.

Dzieciom postanowili pomóc mieszkańcy gminy Bulkowo, w której mieszkają.

– Pragnąc wesprzeć ich w leczeniu, zorganizowaliśmy taneczną akcję #BulkowoChallenge dla Neli i Radka, do której zapraszamy mieszkańców Gminy Bulkowo, Przyjaciół, Sympatyków oraz wszystkich ludzi dobrej woli – wyjaśnia wójt gminy Bulkowo, Gabriel Graczyk.
W ramach wyzwania, osoby nominowane tańczą układ choreograficzny do piosenki pt. „Makarena” i publikują go na swoim profilu oraz wpłacają minimum 10 zł. Jeśli nie chcą wykonać zadania, wpłacają minimum 20 zł do skarbonek Neli i Radka. Na wykonanie zadania jest 48 godzin, a każda nominowana osoba może nominować kolejne minimum trzy osoby lub instytucje, organizacje czy stowarzyszenia.

Kliknij TUTAJ, aby obejrzeć film

Zgodnie z nominacją, zatańczył już Tomasz Kominek, dyrektor delegatury urzędu marszałkowskiego i płocki radny. Wraz z nim układ wykonali pracownicy urzędu (film obejrzycie TUTAJ). Nominowani zaś zostali: Starostwo Powiatowe w Płocku, PGO w Płocku oraz Inwestycje Miejskie.

Zatańczyli „Makarenę” dla chorych dzieci. Kto następny? [FILM]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. towarzysz z radziwia says:

  z podatników żyje i będzie żył taka wola pslu nierobów żerujących całe życie na koszt podatnika. To taka mentalność tych ludzi żyć i kreować się na ludzkiej krzywdzie, po co pracować?

 2. Bąbelek says:

  Robi z siebie przygłupa, aż wstyd

 3. Łysy says:

  Hitler był hojniejszy

  • Łysy says:

   I za to ile lasek miał 😂😂😂😂nawet swojej pssierbicy nie odpuścił jebus Hitler

 4. Anonim says:

  Wolę oglądać ładne tańczące dziewczyny niż kolejnego lancera.

  • mieszkaniec says:

   oj sie wysilił biedny Kominek potrząsnij kasą a nie sie tylko za darmo promujesz gwiazdor sie znalazł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU