REKLAMA

Radiowozy i wyłączona sygnalizacja na płockich skrzyżowaniach

REKLAMA

Jak podają nasi czytelnicy, w Płocku wyłączono sygnalizację na kilku dużych skrzyżowaniach, a przy drogach stoją radiowozy policyjne. – Czy coś niepokojącego dzieje się w mieście? – pytają odwiedzający PetroNews przesyłając zdjęcia.

PowiązaneTematy

Sygnalizacja świetlna została wyłączona w kilku miejscach. Świateł nie było m.in. na osiedlu Imielnica (na skrzyżowaniu przy tamtejszym kościele) czy na Podolszycach (obok galerii Wisła). – Jest dużo radiowozów i policji – alarmują nasi czytelnicy. – Czy to jakaś zorganizowana akcja? – dopytują.

I faktycznie taki widok w niedzielne popołudnie może niepokoić. Obaw tych nie mają jednak kibice, którzy z całą pewnością domyślają się dlaczego w Płocku jest dziś więcej patroli, a ruch pojazdów przebiega nieco inaczej. W niedzielę na stadionie przy Łukasiewicza Wisła Płock zmierzy się bowiem z Legią Warszawa.

– To mecz podwyższonego ryzyka, dlatego też policjanci są w gotowości. Czekamy na piłkarzy i kibiców – tłumaczą w płockiej komendzie. – Płocczanie nie powinni się niepokoić – uspokajają funkcjonariusze.Mecz odbędzie się o godzinie 15.30.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. FXR says:

  Moja koleżanka próbowała od czwartaków skręcić koło Wisły w lewo. Niestety. bez świateł nikt nie puszczał a mają pierwszeństwo. Zawróciła i pojechała na kolejne skrzyżowanie przy Mazovii i znowu to samo. Chaos totalny. Nie dlatego, ze ktoś nie zna przepisów, ale światła są po to, aby zatrzymać rzekę aut na 3 pasach.
  Do tej pory było mi wszystko jedno, ale teraz jestem za likwidacja stadionu.
  Komu i czemu to służy? Kibicowanie to przecież nie jest uprawianie sportu a siedzenie z d… na krzesełku. W dodatku, jeśli przez takie atrakcje mieszkańcy mają mieć dyskomfort to ja dziękuję. Zlikwidować te badziewie.

 2. Łukasz says:

  Częściej powinni wyłączać sygnalizację na rondzie przy Leroy bardzo skutecznie wyeliminuje to tzw niedzielnych kierowców którzy stają na rondzie i ustępują pierwszeństwa mimo że to oni je mają. Totalny brak wiedzy jak stosować się do znaków w plocku. Jedna Pani pomimo że była już na rondzie stała na środku ok. 10 min. i nie wiedziała co ma zrobić. A policja siedziała w radiowozach i się śmiała

  • Marian says:

   Też widziałem na dzwonie, że jadący z mostu na „obwodniczkę” stali przy wysepce i przepuszczali tych na wyszogrodzkiej pomimo że mieli pierszeństwo.
   Policja miała to w nosie.
   Ale nie dziwie się tym którzy przepuszczali Wyszogrodzką. Sam bym puścił, ludzie jeżdzą na pamięć i co z tego że mam racje. Zawieżli by na Winiary a to już wiadomo. Nawet ze zwichnięciem mógłbym nie przeżyc.

 3. Jan says:

  Tylko że na skrzżowaniu kobylińskiego łukasiewicza o 14 45 sygnalizacja była wyłączona a żadnego radiowozu nie było,spowodowaliście tylko zagrożenie,takie skrzyżowanie bez świateł=dzwon

 4. pieszy says:

  a co ma mecz do sygnalizacji świetnej na skrzyżowaniach – tu chodzi o bezpieczeństwo na jezdni a przecież mamy niedzielę i kończy się weekend więc jest większy ruch pojazdów
  pozdrawiam !!!

  • Seba says:

   Mecz ma to do siebie że do Płocka przyjechało prawie 1.5 tys kibiców także jakoś na stadion muszą dojechać

   • GOSC says:

    Rozumiem, że kibice nie znają przepisów drogowych i są daltonistami ?

 5. Pawel says:

  Całe aleję i cała Wyszogrodzka z dzwonem to test na cierpliwość i opanowanie. Wyjazd z Podoli dla kamikadze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU