REKLAMA

Radiowozy i wyłączona sygnalizacja na płockich skrzyżowaniach

REKLAMA

Jak podają nasi czytelnicy, w Płocku wyłączono sygnalizację na kilku dużych skrzyżowaniach, a przy drogach stoją radiowozy policyjne. – Czy coś niepokojącego dzieje się w mieście? – pytają odwiedzający PetroNews przesyłając zdjęcia.

Sygnalizacja świetlna została wyłączona w kilku miejscach. Świateł nie było m.in. na osiedlu Imielnica (na skrzyżowaniu przy tamtejszym kościele) czy na Podolszycach (obok galerii Wisła). – Jest dużo radiowozów i policji – alarmują nasi czytelnicy. – Czy to jakaś zorganizowana akcja? – dopytują.

PowiązaneTematy

I faktycznie taki widok w niedzielne popołudnie może niepokoić. Obaw tych nie mają jednak kibice, którzy z całą pewnością domyślają się dlaczego w Płocku jest dziś więcej patroli, a ruch pojazdów przebiega nieco inaczej. W niedzielę na stadionie przy Łukasiewicza Wisła Płock zmierzy się bowiem z Legią Warszawa.

– To mecz podwyższonego ryzyka, dlatego też policjanci są w gotowości. Czekamy na piłkarzy i kibiców – tłumaczą w płockiej komendzie. – Płocczanie nie powinni się niepokoić – uspokajają funkcjonariusze.

Mecz odbędzie się o godzinie 15.30.