REKLAMA

[QUIZ] Rozwiązanie konkursu: Kim jest dla ciebie idealny mężczyzna?

REKLAMA

W ostatnim wydaniu papierowej wersji PetroNews ogłosiliśmy konkurs wspólnie z Galerią Wisła oraz Perfumerią Douglas. Na pytanie „Kim jest dla ciebie idealny mężczyzna?” odpowiedziało kilkanaście osób, w tym – o dziwo – również mężczyźni. Rozstrzygamy konkurs z okazji Dnia Kobiet i… mamy dla Was quiz z tej samej tematyki.

Najwięcej punktów otrzymała pani Martyna, która tak opisała idealnego mężczyznę:

Mój ideał nie musi mieć ani lazurowego spojrzenia Eddie’go Cahill’a, ani cudownego uśmiechu Filipa Bobka. Nie musi być przystojniakiem, za którym ciągnąłby się sznur zahipnotyzowanych kobiet. Zresztą, przecież wygląd nie powinien mieć znaczenia. I dla mnie nie ma. Mój mężczyzna powinien być moim największym przyjacielem. Powinien mnie wspierać i być zawsze przy mnie, nawet wtedy, kiedy jestem zła na cały świat i nie chcę nikogo widzieć. Powinien razem ze mną śmiać się, cieszyć, a także płakać i cierpieć, przeżywać ze mną każdą chwilę (nawet tę najgorszą).Chciałabym by był osobą, która zdaje sobie sprawę z tego, że kobiety nie da się kupić kwiatami, drogimi prezentami i kolacjami. Osobą, która nie ocenia innych po grubości portfela, wyglądzie i pochodzeniu. Marzę, by oglądał ze mną kryminały i zasypiał przy mnie podczas ich oglądania. Pragnę, by zaakceptował mnie taką jaka jestem, by pomagał mi pokonywać moje największe słabości. Nie chcę lizusa. Chcę mężczyzny, który ma swoje zdanie i nie zmienia go pod wpływem impulsu. Mężczyzny, który będzie chciał zainteresować mnie swoimi pasjami. Kogoś, dla kogo rodzina stoi zawsze na pierwszym miejscu. Mój wybranek powinien kochać i być w stanie zrobić wszystko dla swoich pociech. Powinien być dla nich wzorem i wsparciem. Jeżeli mam być szczera, to chciałabym „chłopca z gitarą”? Faceta, który grał by dla mnie wieczorami. Nie ważne jak. Ważne by prosto z serca. Inteligencja, skromność, poczucie humoru, pewność siebie i stateczność są cechami bez których go sobie nie wyobrażam. Trochę się tego nazbierało, ale cóż. W końcu ma być to mój ideał. Powszechnie wiadomo, że ideały nie istnieją, ale pomarzyć zawsze można ? Martyna



Zwyciężczyni gratulujemy, a naszych czytelników płci męskiej zapraszamy do rozwiązania specjalnego quizu, sprawdzającego wiedzę przed Dniem Kobiet.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU