Queen Symfonicznie w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Za nieco ponad dwa miesiące w sali koncertowej PSM-u zabrzmią największe hity zespołu Queen. Płockiej publiczności zostanie zaprezentowany projekt Queen Symfonicznie. Ten dwugodzinny spektakl odbędzie się w ostatni weekend października.

Koncert, który zaplanowano na 26 października, zostanie podzielony na dwie części. W każdej z nich usłyszymy najwspanialsze utwory legendarnego zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers.

Finał dwugodzinnego show uświetni występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego (w tej roli Mariusz Ostrowski, z Teatru im. S. Jaracza w Łodzi), który wykona takie utwory jak “We Will Rock You”, “We Are The Champions” oraz “I Want To Break Free”.

Zespół wystąpi w Płocku ze swoim najnowszym programem, do którego włączono m.in. kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe.

Projekt Queen Symfonicznie został doceniony przez publiczność. Ostatnie sześć koncertów, które odbyły się jesienią 2013 roku w Białymstoku, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, Zielonej Górze i Lublinie, odbywały się przy kompletach publiczności i wyprzedanych biletach. Dotychczas na trzydziestu koncertach pojawiło się blisko dwadzieścia tysięcy osób.  1 marca 2014 zespół po raz pierwszy wystąpił za granicą – w Bratysławie, a pod koniec marca w wypełnionej dwukrotnie po brzegi Filharmonii Krakowskiej.

Koncert odbędzie się 26 października (niedziela) o godzinie 19 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej. Bilety w przedsprzedaży w cenie 99 zł dostępne są w sieci Ticketpro/Empik/Media Markt/Avans oraz w biurze POKiS-u, a także w kasie biletowej Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji