PZOZ zaprasza na Dzień Zdrowego Ojca

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W poniedziałek, 23 czerwca, Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej organizuje Dzień Zdrowego Ojca. Z okazji święta ojców, zaprasza wszystkich mężczyzn, którzy ukończyli 40. rok życia na bezpłatne badania.

W tym dniu wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne, profilaktyczne badanie prostaty PSA. Biorąc pod uwagę, że z przerażającą szybkością rośnie liczba mężczyzn w wieku 50+, którzy doświadczają problemów z prostatą, czyli z gruczołem krokowym, warto z tej okazji skorzystać. Jak rozpoznać problemy z prostatą? Do najczęstszych objawów należą zmienność, osłabienie oraz przerywanie strumienia moczu czy wydłużenie czasu oddawania moczu.

Oznaczenie poziomu markerów PSA, jest jednym z badań w kierunku raka prostaty. Mężczyźni, których ojcowie albo bracia mają raka prostaty lub ci, których prostata jest powiększona, powinni w pierwszej kolejności zdecydować się na wykonanie badania.

Chęć uczestnictwa w badaniu należy najpierw zgłosić poprzez rejestrację telefoniczną pod numerem 24 364 53 50 lub osobiście w rejestracji Przychodni przy ul. Miodowej 2 w Płocku. Badania odbędą się w pokoju 116 (I piętro). Liczba osób, które mogą skorzystać z tej propozycji jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji