REKLAMA

Pyszna zabawa w płockiej galerii handlowej – do zdobycia vouchery

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę Galeria Wisła zaprasza do udziału w akcji pn. Pyszna Zabawa. Do zdobycia jest kilkaset voucherów, które można będzie wykorzystać w restauracjach, kawiarniach i punktach gastronomicznych, znajdujących się na terenie galerii.

Na Pyszną Zabawę zaprasza 25 lipca Galeria Wisła. Jak informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła, w akcji do zdobycia będzie kilkaset voucherów, które można wykorzystać w restauracjach, kawiarniach i punktach gastronomicznych na terenie galerii.

Aby zdobyć voucher, należy 25 lipca zrobić zakupy w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Promocji (przestrzeń na parterze, pod Wielką Kopułą). Zakupy o wartości minimum 100 zł będą premiowane prezentem. Uczestnik akcji będzie mógł wybrać voucher o wartości 25 zł do restauracji DĘBOWA lub voucher o wartości 20 zł do wykorzystania w pozostałych restauracjach, kawiarniach i punktach gastronomicznych Galerii Wisła (możliwość wyboru jest uzależniona od dostępności puli danych voucherów).

Akcja będzie trwała w godzinach 12:00 – 20:00, lub do momentu wyczerpania puli nagród. Co ważne – kwoty na paragonach będzie można sumować.– Warto zaznaczyć, że każdy uczestnik akcji może skorzystać z promocji dwukrotnie, więc najszybsi klienci będą mogli otrzymać dwa vouchery – dodaje Magdalena Michalska.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników i obsługi akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem niezbędnych zasad i zaleceń sanitarnych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU