REKLAMA

Pszczółka Maja przyleci do Płocka

REKLAMA

Bajka o sprytnej pszczółce przeżywa swój renesans. Nic więc dziwnego, że to właśnie tę bohaterkę dziecięcej opowieści Atrium Mosty postanowiło zaprosić z okazji Dnia Dziecka. 1 i 2 czerwca będzie można zrobić sobie z pszczółką zdjęcie, ale i skorzystać z zaplanowanych atrakcji.

„Pszczółka Maja” to bajkowy serial, który emitowany był od 1975 roku. Piosenkę w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego nucili wówczas wszyscy, a przygody miłej i pomocnej, choć buntowniczej pszczółki, przyciągały przed ekrany telewizorów spragnione rozrywki najmłodsze pokolenie Polaków. Uwielbienie dla Mai było tak duże, że przygody doczekały się dwóch pełnometrażowych produkcji.

Miłośnicy Pszczółki Mai będą mieli okazję spotkać się z nią i zapozować do wspólnego zdjęcia. Przy okazji, 1 i 2 czerwca w Atrium Mosty najmłodsi będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w rzucaniu do celu, grach multimedialnych i w Lesie Pajęczym, którego przejście wymaga charakteru i odwagi.

PowiązaneTematy

Atrakcją będzie niewątpliwie Fabryka Koszulek, w której z pomocą tabletów mali goście galerii zaprojektują T-shirt z wybranym bohaterem. Podczas Miodowych Igrzysk, drużyny zmierzą się ze sobą w rozmaitych zadaniach i wezmą udział w konkursach z nagrodami. Pojawi się również pszczele atelier fotograficzne, będzie także okazja do wcielenia się w postać ze świata Mai. Dla małych artystów przygotowano też kącik plastyczny.

– Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy spotkanie z ulubienicą dzieci, Pszczółką Mają – mówi Magdalena Chęcielewska, zastępca dyrektora Atrium Mosty. – W ramach wydarzenia, dzieci będą mogły wybierać spośród różnorodnych atrakcji. Obok wymagających skupienia aktywności, jak projektowanie, przygotowaliśmy również emocjonujące rywalizacje, a wśród nich tor przeszkód czy rzuty do celu. Chcemy, by wydarzenie z Pszczółką Mają integrowało całe rodziny – dodaje Magdalena Chęcielewska.

Dzień Dziecka z Pszczółką Mają odbędzie się w Atrium Mosty w dniach 1-2 czerwca, w godzinach 12:00 – 20:00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-mosty.pl.