REKLAMA

„Przytul Polskę” – jak rozmawiać z dziećmi o patriotyzmie? [FILM]

REKLAMA

Jak wyglądało spotkanie z pracownikami PKN ORLEN? Kto otrzymał stypendia? I w jaki sposób rozmawiać z dziećmi o Ojczyźnie? M.in. o tym w najnowszym materiale filmowym Studia Grupy ORLEN.

Kolejne spotkanie z pracownikami
Spotkania z pracownikami PKN ORLEN mają wieloletnią tradycję. Do grupy zapraszanych należą nie tylko obecni pracownicy, świętujący jubileusze pracy zawodowej, ale także byli już pracownicy, o których firma pamięta i świętuje wraz z nimi okrągłe rocznice urodzin.

Zarządzanie oraz innowacyjność w koncernie
Wkrótce duże wydarzenie w PKN ORLEN – Project Management & Innovation Day. Podczas niego spotkają się pracownicy odpowiedzialni za realizację projektów, mających wpływ na rozwój produkcyjny i biznesowy koncernu. W tym roku odbędzie się 21 listopada br.

Fundacja dla Włocławka
„Anwil dla Włocławka” to fundacja, która bardzo aktywnie działa na rzecz środowiska lokalnego, w którym funkcjonuje jej fundator – włocławska spółka z Grupy ORLEN. Dowodem tego są liczne projekty i programy realizowane na rzecz mieszkańców tego miasta, a jednym z nich są stypendia, przyznawane młodym, zdolnym ludziom. Tym razem za bardzo dobre wyniki w nauce i działalność pozaszkolną stypendia otrzymało 37 uczniów. Program stypendialny we Włocławku organizowany jest od 5 lat.Unipetrol Fun Park
Spółka z grupy kapitałowej ORLEN – Unipetrol, zorganizowała dzień pełen atrakcji dla mieszkańców miasta Litvinov przy okazji święta patrona miasta – św. Michała. Tegoroczna odsłona wydarzenia miała rekordową liczbę odwiedzających – ponad 1700 pracowników wraz z rodzinami.

Przytul Polskę
Akcja „Przytul Polskę” ma na celu budowanie mody na bycie patriotą oraz świadomości bycia Polakiem poprzez różne wątki, od kulinarnych po kulturowe. “Przytul Polskę” to wystawa dla rodzin, która w przyjazny i pełen zabawy sposób podejmuje zagadnienia polskości, obywatelstwa czy wspólnoty, jaką tworzymy. Poprzez kreatywne działania, rozmowę i doświadczenia sensoryczne można zastanowić się nad tym, czym dla Ciebie jest Polska, porozmawiać o tym i po prostu spędzić czas z rodziną w przyjemny sposób. Wystawa była już w Gdańsku, Katowicach, a teraz, do 8 grudnia, jest w Warszawie. Wstęp bezpłatny. PKN ORLEN jest mecenasem wystawy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 1

  1. regionalista. says:

    Czy Dyrekcja Orlenu Przekazała Litwinom Fakt zbierania pieniędzy przez pracowników MZRIP – Główny Automatyk – POMOCY POLAKÓW MZRIP DLA BRACI LITWINÓW PO ATAKU SOWIETÓW NA LITEWSKĄ STACJĘ TV…….
    DLACZEGO PAN OBAJTEK TO UKRYWA PRZED PRACOWNIKAMI ORLENU – LITWINAMI?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU