REKLAMA

Przygotuj się na otwarcie kin! NK Przedwiośnie ma specjalny voucher

REKLAMA

Zgodnie z decyzją rządu, kina w Polsce pozostaną zamknięte co najmniej do 28 grudnia. Jednak, jeśli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, już za miesiąc być może ponownie będziemy mogli oglądać najnowsze produkcje filmowe na dużym ekranie. NK Przedwiośnie przygotowało na tę okazję specjalny voucher.

Od kilku dni liczba nowych przypadków zakażenia koronawirusem systematycznie spada (dzisiaj odnotowano już tylko nieco ponad 10 tys. zakażeń). Daje to nadzieję, że po 28 grudnia obostrzenia zostaną złagodzone. Wystarczy, żeby region płocki znalazł się w strefie żółtej, by kina mogły ponownie zacząć działać.

Przygotowuje się na to NoveKino Przedwiośnie w Płocku, które oferuje możliwość zakupu bezterminowych voucherów za pośrednictwem swojej strony internetowej.

– Jest to wyjątkowa okazja do obejrzenia filmu za jedyne 15 zł w dowolnym terminie, gdy tylko kina zostaną otwarte. E-vouchery obowiązują na seanse z regularnego repertuaru oraz na cykle filmowe – wyjaśnia Joanna Zarzycka z NK Przedwiośnie.

Jak kupić voucher? Po kliknięciu w link KUP VOUCHER, wybieramy dowolną datę, klikamy przycisk KUP BILET, zaznaczamy interesującą nas ilość e-voucherów, które chcemy kupić, następnie wybieramy przycisk Kup teraz.Po dokonaniu zakupu online otrzymamy e-voucher w postaci pliku pdf z przypisanym unikatowym kodem kreskowym. Wygenerowany e-voucher będziemy mogli wymienić w kasie NK Przedwiośnie (po otwarciu kin) na bilet, wybierając dowolny film z repertuaru NoveKino Przedwiośnie.

Każdy zakupiony e-voucher posiada bezterminowy czas realizacji.

W przypadku pytań, można kontaktować się z NK Przedwiośnie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod nr tel. 24 367 65 00/02 oraz pod adresem email: przedwiosnie@novekino.pl.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU