REKLAMA

Przy przejściu dla pieszych uderzył w latarnię [FILM]

REKLAMA
– Przynajmniej raz w miesiącu jest tu stłuczka. Czy miasto coś z tym zrobi? – pyta nas czytelniczka, przesyłając film z porannej kolizji. O co chodzi?

 

Skrzyżowanie ulicy Lasockiego z Dworcową to miejsce, które nasza czytelniczka – z racji miejsca zamieszkania – widzi codziennie. I, jak zauważa, bardzo często właśnie w tym miejscu dochodzi do kolizji. – Przynajmniej raz w miesiącu jest tutaj stłuczka. To skrzyżowanie jest niebezpieczne dla pieszych i kierowców – pisze, prosząc o interwencję.

Do jednego z takich zdarzeń doszło 14 grudnia w godzinach porannych. Kierowca osobówki uderzył na przejściu dla pieszych w pobliską latarnię. Nasza czytelniczka sfilmowała sytuację już po zderzeniu. – Na szczęście nie było nikogo na przejściu dla pieszych – podsumowuje.– Faktycznie doszło do kolizji w tym miejscu w poniedziałek rano, nikt w niej nie ucierpiał – potwierdził Jarosław Ostrowski z płockiej policji. – Na tym skrzyżowaniu dochodzi do kolizji, nie jest to jednak miejsce nadmiernie wypadkowe – dodał.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU